سیم ظرفشویی به انگلیسی ترکی استانبولی

معانی لغت سیم ظرفشویی در زبان انگلیسی بصورت wire wool, steel wool می باشد و در ترکی استانبولی celik yun است. درباره سیم ظرفشویی و ترجمه آن لازم به ذکر است که بدانید این کلمه لغت خاص است یا عامیانه زیرا این موضوع در ترجمه زبان حتما در نظر گرفته می شود.

سیم ظرفشویی فرایند تولید تقریبا سختی را دارد به این صورت که وقتی دستگاه تولید سیم را می خرید باید سیم ها را بصورت منظم داخل دستگاه قرار دهید تا دستگاه بتواند این سیم های رشته طور را به حالت فر در بیاورد که کار بسیار زمان بری می باشد و از آنجایی که شغل پر در امدی نیست ارزش این همه زحمت را ندارد.

سیم ظرفشویی به انگلیسی

در حال حاضر به علت وجود و تولید ماشین های ظرفشویی انگلیسی و سایر برندها دیگر خیلی کم پیش می آید کسی بصورت گذشته با دست ظرف بشوید و این مورد به مرور زمان بیشتر باب می شود و خواه یا ناخواه سیم ظرفشویی و امثال آن کنار گذاشته می شوند.

سیم ظرفشویی انواع مختلفی نیز دارد مانند: نازک، فله ای، بسته ای، توپی یا کره ای،کلافی.  سیم های ظرفشویی نازک را می توان هم به صورت فله ای هم بصورت بسته بندی تهیه نمود. سیم ظرفشویی کره ای از دیگر محصولاتی است که در بازار موجود می باشد و عمدتا از کیفیت بیشتری برخوردار است همین امر سبب شد تا نزد مشتری تقاضای بالاتری داشته باشد.

از آنجایی که کشور ایران از نظر وسعت یک کشور بزرگ و پهناور است و کارخانه های زیادی را در خود می بیند. حتی تعداد تولید کنندگان این محصول هم زیاد هستند شما به راحتی می توانید این محصول را حتی به صورت عمده تهیه کنید که این خود باعث کمتر شدن هزینه در خرید می شود.

سیم ظرفشویی به ترکی استانبولی

سیم ظرفشویی در زبان های مختلف گویش متفاوتی دارد که به ترکی استانبولی celik yun است ولی باز هم این مورد دقیق نمی باشد و در قالب صحبت و جمله این ترجمه را دارد.

سیم های ظرفشویی قیمت و تنوع بالایی دارد و در رنگ ها و طرح های مختلف به بازار عرضه می گردد در این میان با توجه به اینکه اکثر متقاضیان خرید سیم ظرفشویی و اسکاچ را خانم ها تشکیل می دهند کارخانه داران و تولیدکننده ها آمده اند این محصول را در تنوع رنگ بالا و طرح های بسیار تولید کرده اند که خانم ها با توجه به سلیقه های متفاوت و استفاده از رنگ ها برای آشپزخانه از این محصول هم بهره ببرند.

توجه داشته باشید که سیم ظرفشویی و اسکاج ظرفشویی را نباید برای ظروف شیشه ای استفاده کرد زیرا باعث کدر شدن و خط افتادگی ظروف می شود و درخشندگی را از بین می برد.

سیم ظرفشویی به ترکی استانبولی

سیم ظرفشویی به عربی

برای پیدا کردن ترجمه سیم ظرفشویی به عربی کافیست به گوگل مراجعه کنید و با یه سرچ ساده معنی کلمه را بیابید وقتی که این کار را انجام می دهیم دو کلمه مترادف برایش پیدا می شود، لیف سلکی و الصوف الصلب.

باید توجه داشت که سیم ظرفشویی، قابل استفاده برای تمامی ظروف نیست. برخی ظروف تفلون یا سرامیکی احتیاج به مراقبت بیشتری دارد لذا سیم ظرفشویی بخاطر جنس فلزی ای که دارد باعث خط افتادن لایه تفلون قابلمه و یا ظروف می شود و این امر به مرور خاصیت ضد چسبندگی تفلون را از بین می برد.

قیمت کمتری نسبت به نمونه های وارداتی دارد که دلیل این امر نزدیک بودن مکانی کارخانه تولید به مصرف کننده هست چرا که نمونه های خارجی هزینه حمل و نقل بالایی تا رسیدن به کشور هدف دارند.

با این حال مردم، سیم های ظرفشویی خارجی که نسبتا کیفیت و قیمت بالا تری را نسبت به کالاهای داخلی دارند ترجیح می دهند زیرا سیم ظرفشویی و اسکاچ جزو پرکابردترین وسایل در آشپزخانه هستند و خانم ها تمایل دارند جنسی را استفاده کنند که از دوام و کیفیت مرغوب تری برخوردار باشد هرچند که جنس خارجی این محصول از جنس داخلی آن گران تر است ولی باعث نمی شود که مردم از خرید آن صرف نظر کنند.

سیم ظرفشویی به عربی

سیم ظرفشویی ترب

از مدل های مختلف سیم ظرفشویی می توان به نوع کلافی آن هم اشاره کرد که این نوع از سیم ظرفشویی در آپ ترب و سایت های دیگر موجود است.

سیم ظرفشویی کلافی به مانند مدل های دیگر یک وسیله ساینده است که علاوه بر استفاده در منزل و آشپزخانه جهت شستن و تمیز کردن ظروف برای تراش دادن سطحی فلزات و چوب ها و صاف کردن آن ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد حتی سفال گران عزیز هم در کارهایشان از این محصول بهره می گیرند برای صاف کردن سطوح سفالی. این محصول را می توان به صورت عمده و با قیمت مناسب تهیه کرد که از مزیت های این نوع سیم ظرفشویی می باشد.

کشور ایران بازار بزرگی در تولید سیم ظرفشویی دارد و حتی این کالا در کشور بصورت خیلی با کیفیت تولید می شود چه به صورت فله و چه به صورت بسته بندی، مردم عزیز می توانند این محصول را چه ساده چه کره ای چه نازک یا به هر صورت دیگر و با توجه به عرضه زیاد و بزرگی بازار به راحتی تهیه کنند.

سیم ظرفشویی ویکی

اگر بخواهیم به تاریخچه سیم ظرفشویی نگاهی بیندازیم یا همان سیم ظرفشویی در ویکی پدیا را بررسی کنیم باید بدانید این محصول در سال ۱۸۹۶ بصورت رسمی تولید شد این محصول که با نام دیگر اسفنج سیمی شناخته می شود از بافت زبر سیم های فر شده ولی منعطف ساخته شده که چندین کاربرد دارد که شایع ترین آن ها ظرف شستن است، جنس این محصول از استیل می باشد و مقدار کمی کربن در آن ها موجود است. این محصول به دلیل این که ضد زنگ می باشد طول عمر بالا و دوام خوبی در مقابل رطوبت دارد.

از سیم ظرفشویی معمولا برای پاک کردن در مواقعی که غذاهای سوخته و ته مانده به ظروف چسبیده باشد استفاده می شود بخصوص ظروف فلزی و روحی.

سیم ظرفشویی ویکی

برای تهیه این محصول باید شرکت عرضه ای را انتخاب کنید که رضایت مشتری جزو اولویت هایش باشد و تنها به فکر سود خود نباشند. کیفیت مطلوب و استاندارد جزو اهدف اصلی شرکت های موفق است. با کمی سرچ پی می برید که این شرک تمامی این پارامتر هارا دارا می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما