پرفروش ترین اسکاج گرد

پرفروش ترین اسکاج گرد : اسکاج های گرد در جرگه خوش دست ترین اسکاج ها به شمارمی رود. این محصول باطراحی مدورشان باعث پوشاندن کامل فضای کف دست می شوند واین امر به چربی زدایی و رفع کامل آلودگی ها  ازسطح ظروف کمک شایان ذکری می کند، ظاهرساده و یکدست اسکاج های گردآن رابه یکی از پرفروش ترین اسکاج ها تبدیل کرده است ومیزان فروش آن روز به روز بالاترمی رود، برای دستیابی به پرفروش ترین اسکاج های گرد به فروشگاهای سراسر کشور مراجعه کنید.

پرفروش ترین اسکاج گرد

اسکاج گرد، یکی از اشکال هندسی! پرکاربرد در تولید اسکاج محسوب میشود که به دلیل سهولت استفاده،! مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته و جزء مدلهای پرفروش اسکاج قرار دارد.

این محصول با استفاده از انواع مواد! اولیه همچون اسفنج، کاموا، ابریشم، نخ، پارچه، حوله، کنفی، فوم و… تولید میشود.! هر کدام از انواع اسکاج مدل گرد، دارای ماشین آلات! و تجهیزات مختلفی برای تولید میباشند.

پرفروش ترین اسکاج گرد

پرفروش ترین اسکاج

برخی از انواع اسکاج های گرد عبارتند از:

  • انواع اسکاج های اسفنجی (اسفنجی ساده، اسفنجی با روکش پارچه ای، اسفنجی سیم بافت، اسفنجی دوکاره و…)

  • اسکاج های فانتزی (مدلهای میوه ای، کاموایی، بافتنی و…)

  • اسکاج های نانو و جادوییِ گرد

از میان مدلهای ذکر شده، اسکاج اسفنجی گرد جزء پرفروشترین اسکاج گرد قرار دارد؛ این محصول به دلیل قیمت مناسب، تخلخل و قدرت جذب آب بالا، مصرف کم مواد شوینده، ایجاد حجم زیاد کف و ماندگاری طولانی، اسکاجی محبوب میباشد.

جهت خرید عمده انواع اسکاج گرد اسفنجی و ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

پرفروش ترین اسکاج

اسکاج گرد

پرفروش ترین اسکاج گرد در سراسر کشور با پیشرفت بالایی رو به رو می باشد. شما می توانید اسکاج های گرد را هم از بازارها و هم از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید.

اسکاج گرد درطرح ها و مدل های مختلف در بازار عرضه می شوند. این نوع نسبت به مدل های دیگر از لطافت بیشتری برخوردار است و مایع ظرفشویی را زمان بیشتری در خود ذخیره می کند. از دیگر ویژگی های آن که موجب می شود بر محبوبیت این نوع اسکاج اضافه کند این است که می تواند ظروفی مثل تفلون و… را به راحتی بدون آسیب به بدنه و داخل تمیز کند.

اگر تا به امروز از اسکاج های گرد استفاده نکرده اید می توانید همین حالا این اسکاج را در لیست خرید خود قرار دهید و پس از استفاده از مشتریان دائم این اسکاج با کیفیت شوید. اسکاج های گرد را فراموش نکنید.

اسکاج گرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما