پرفروش ترین اسکاج ظرفشویی

پرفروش ترین اسکاج ظرفشویی : اسکاج ظرفشویی به منظور چربی زدایی و پاک کنندگی ظروف آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. در هنگام خرید اسکاج ظرف شویی باید به نوع کاربرد آن توجه کرد. بعضی از اسکاج ها به منظور چربی زدایی از سطوح مختلف مانند کابینت آشپزخانه کاربرد دارند. این در حالی است که این نوع اسکاج برای مصارف شست و شوی ظروف هیچ کاربردی ندارند و باعث آسیب رسیدن به ظروف آشپزخانه ما می شود. اسکاج ظرف شویی را مطابق با نیازتان خریداری کنید.

پرفروش ترین اسکاج ظرفشویی

اسکاج ابری، یکی از پرطرفدارترین انواع اسکاج میباشد. اسکاج اسفنجی در گروه اسکاج های نرم قرار دارد و در شستشوی انواع سطوح و ظروف حساس به خط و خش مانند چینی، بلور، سیلور، نقره جات، تزیینات گرانبها، پارکت، کابینت، قابلمه های تفلون و چدن، یخچال و… کاربرد دارد.

این محصول، دارای بافت منسجم و منعطف، قدرت ایجاد کف فراوان، مصرف کم مواد شوینده، ماندگاری طولانی و حفظ کیفیت پس از استفاده مکرر میباشد. همین عوامل، اسکاج اسفنجی را بعنوان پرفروش ترین اسکاج ظرفشویی، تبدیل نموده است.

پرفروش ترین اسکاج ظرفشویی

پرفروش ترین اسکاج

برخی از مدلهای اسکاج اسفنجی عبارتند از:

  • اسکاج اسفنجی ساده
  • اسفنجی دو لایه
  • اسکاج اسفنجی با روکش پارچه ای
  • اسکاج خورشیدی
  • اسکاج گرد
  • اسکاج کبریتی

این محصول با انواع بسته ­بندی تکی!، دو، سه، چهار، شش، دوازده، بیست و چهار عددی و عمده،! قابل تهیه است. برای خرید اسکاج اسفنجی بصورت جزیی، به فروشگاههای سطح! شهر و یا سایتهای فروش اینترنتی مراجعه کرده و جهت سفارش عمده اسکاج و ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

پرفروش ترین اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما