پرفروش ترین اسکاج سیمی

پرفروش ترین اسکاج سیمی : اسکاج های سیمی اسکاجی هست که مهمترین مواد اولیه ساخت آن سیم است. این نوع اسکاج دارای اندازه های مختلفی هستند. در این نوع اسکاج بسته به جنس سیمی که مورداستفاده قرارگرفته است قیمت آن ها نیز متفاوت می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پرفروش ترین اسکاج سیمی

اگر در تولید این نوع اسکاج از سیم های مرغوب و با کیفیت استفاده شده باشد، بادوام تر است. پرفروش ترین اسکاج سیمی ، اسکاج های باسیم های نبرد شده است. این محصول با طرح وشکل های بسیارجذاب که نظر هر خریداری را به خود جذب می کند، تولید م شود. امروزه بازار فروش اسکاج های سیمی به دلیل استفاده برای همه ی ظروف به غیراز ظروف تفلون بسیار پررونق و رو به گسترش است .

پرفروش ترین اسکاج سیمی

پرفروش ترین اسکاج

اسکاج سیمی، از پرفروشترین مدل های اسکاج است! که متشکل از اسفنج و یک روکش پارچه ایِ بافته شده! از نخ و تارهای نازکِ مفتولی سیم، است. اسکاج های سیمی دارای! درجه سختیِ متوسط بوده و در شستشوی انواع ظروف! و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش کاربرد دارند.! در برخی مدلها، استفاده از مفتولهای سیمی! در بافتِ رویۀ اسکاج سیمی، بیشتر بوده و به همین! دلیل دارای سطح زبرتری میباشد. این سطح زبرتر،! سبب شستشوی بهترِ حجم زیاد جرمها و آلودگیها میشود. توصیه میشود! از اسکاج سیمی با رویۀ زبر، در شستشوی ظروف غیرحساس به خط و خش استفاده گردد.

پرفروشترین انواع اسکاج سیمی، اختصاص به اسکاج اسفنجی سیمی دارد. این محصول میزان آب فراوانی را در درون خود نگهداشته که همین امر، سبب مصرف اندک مواد شوینده و تولید حجم بالایی از کف میگردد که کیفیت شستشو را چند برابر میکند. قیمت مناسب اسکاج سیمی اسفنجی نیز از جمله دلایل محبوبیت این محصول میباشد.

جهت خرید عمده انواع اسکاج سیمی و برخورداری از شرایط ارسال رایگان تماس حاصل فرمایید.

پرفروش ترین اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما