پخش عمده اسکاج ساده

پخش عمده اسکاج ساده : اسکاج ساده در جرگه پرمصرف ترین نوع اسکاج ها قرار دارد. این محصول از ظاهری ساده و همچنین کیفیتی خوب برخوردار است. عمده مصرف کنندگان این محصول را اماکنی تشکیل می دهند که از پذیرایی بیشتری برخوردار باشند. مانند هتل ها، تالار های پذیرایی، رستوران ها و… می باشند. پخش عمده اسکاج ساده توسط عمده فروشان این محصول صورت می گیرد.

اسکاج ساده با بسته بندی های مختلف و قیمت های گوناگونی در فروشگاه های سراسر کشور به عرضه می شود.

پخش عمده اسکاج ساده

اسکاج های ساده شامل اسکاج معمولی و اسکاج اسفنجی است؛ اسکاج معمولی از رشته های بسیار نازکِ الیاف مصنوعی با درجۀ زبر تولید شده که بافتی منسجم و در هم تنیده دارد. این اسکاج جهت شستشوی ظروف و سطوح غیرحساس به خط و خش و دارای جرم و کثیفی یا ذرات چسبیده، مناسب میباشد. اسکاج اسفنجی نیز در گروه اسکاج نرم قرار داشته و جهت تمیز کردن ظروف و سطوح حساس به خط و خش کاربرد دارد.

پخش عمده اسکاج ساده

پخش اسکاج ساده

پخش عمده اسکاج ساده، در میان صاحبان فروشگاه های زنجیره ای،! سوپرمارکتها، سایتهای فروش اینترنتی،! نمایندگی های فروش در شهرهای دیگر و عوامل توزیع عمده انجام میپذیرد.

خرید و فروش عمده اسکاج ساده،! برای تولیدکننده و خریدار به دلایلی چون صرفه جویی در هزینه های! حمل و نقل و سود بیشتر از فروش و خرید عمده، مقرون بصرفه میباشد.

در صورت خرید اسکاج ساده بصورت عمده، سفارش مشتری! در پک های دوازده و بیست و چهار عددی و بیشتر، بسته بندی شده و بصورت رایگان،! ارسال خواهد شد.

پخش اسکاج ساده

اسکاج ساده

اسکاج ساده به این دلیل که قیمت ارزانی دارد توانسته جای خود را در اکثر آشپزخانه ها پیدا کند و از پرفروش ترین اسکاج ها شناخته شده است که در طرح ها ورنگ های مختلف و در سایز های گوناگون و با مدل و شکل های مختلف به صورت صنعتی و سنتی در کارخانه ها و کارگاه ها تولید شده و در فروشگاه های سراسر کشور به صورت عمده و تکی پخش می شود. پخش عمده اسکاج ساده در سراسر کشور انجام می شود و مردم زیادی از این اسکاج خریداری می کنند.

این اسکاج ها مدل های مختلفی دارد که می توان اینگونه نام برد :

_ اسکاج کبریتی

_ اسکاج خورشیدی

_ اسکاج گرد

_ اسکاج ساده

_ اسکاج دولایه

– اسکاج سیمی

این محصولات در بسته بندی هایی از ۱تا ۲۴عددی و پخش عمده آن به صورت بسته های ۱۲ و ۲۴ به بالا است .

اسکاج ساده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما