پخش عمده اسکاج حوله ای

پخش عمده اسکاج حوله ای : اسکاج حوله ای برای چربی زدایی و تمیز کنندگی سطوح و ظروف تفلون آشپزخانه کاربرد دارد. این نوع اسکاج به اسکاج زری هم معروف است. در این نوع اسکاج از نخ های سیمی به هیچ عنوان استفاده نشده است و این امر باعث می شود تا آسیبی به ظروف تفلون وارد نشود. اسکاج حوله ای توسط تولیدکنندگان این حوزه در کارخانه های اسکاج بافی تولید می شود. پخش عمده اسکاج حوله ای توسط عمده فروشان انجام می گیرد

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پخش عمده اسکاج حوله ای

اسکاج های حوله ای، اسکاجی است که از یک قطعه ابر شستشو و یک روکش پارچه ای تولید شده است. جنس رویۀ پارچه ای، از الیاف بسیار نرمی است که مناسبترین انتخاب جهت شستشوی ظروف و سطوحی همچون چینی، بلور، اشیاء قیمتی، آینه، چوب، یخچال، پارکت و… میباشد؛ سطوحی با میزان آلودگی اندک و یا حساس به خط و خش.

برخی از مدلهای اسکاج حوله ای عبارتند از: اسکاج کبریتی، گرد، خورشیدی، دو رویۀ نرم و متوسط.

انواع اسکاج های حوله ای در بسته بندی های مختلفی همچون یک،! دو، سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار تایی و بیشتر (جهت سفارشات عمده) موجود میباشد.

پخش عمده اسکاج حوله ای، توسط تولیدکنندگان! برای مشتریانی همچون صاحبان فروشگاههای زنجیره ای، سوپرمارکتها،! نمایندگان فروش، عوامل توزیع و شرکت های بازرگانی! که به صادرات اسکاج حوله ای مبادرت دارند، انجام میگیرد.

جهت سفارش عمده اسکاج حوله ای و ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما