پخش عمده اسکاج اسفنجی

پخش عمده اسکاج اسفنجی : اسکاج های اسفنجی به دو دسته سفت و نرم تقسیم می شوند، اسکاج های اسفنجی جنس نرم را می توان به عنوان یک اسکاج مخصوص برای تولیدکف بسیار زیاد به حساب آورد، زیرا با خاصیت ارتجاعی خود مواد شوینده را جذب کرده و با ریختن مقداری آب بر روی آن، کف فراوان به وجود می آید.

پخش عمده اسکاج اسفنجی

این امر باعث تمیزی بیشتر سطح ظروف می شود، تولیدکنندگان ما با پخش عمده اسکاج اسفنجی درسراسر فروشگاه ها، آن را در دسترس عموم مردم قرار داده اند.

اسکاج اسفنجی در زمره پرفروشترین مدلهای اسکاج است که با استفاده از یک قطعه اسفنج و یک روکش پارچه ای تولید میشود. اسکاج های اسفنجی در دو گروه اسفنجی ساده و اسفنجی روکش دار، موجود میباشند.

مدلهای مختلف اسکاج اسفنجی در شکل، اندازه، طرح و رنگهای متنوعی در انواع بسته بندی، به بازار عرضه شده و با دارا بودن درجۀ نرم تا زبر جهت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش، کاربرد دارند. مدلهای اسکاج اسفنجی عبارتند از: اسکاج اسفنجی ساده، اسکاج کبریتی، اسکاج خورشیدی، اسکاج سیم بافت، اسکاج گرد، اسکاج کره ای، اسکاج های اسفنجی فانتزی.

پخش عمده اسکاج اسفنجی

پخش اسکاج

بسته بندیهای اسکاج های اسفنجی! شامل بسته های یک الی بیست و چهار عددی و بالاتر میباشند.! پخش عمده اسکاج اسفنجی، شامل تمامیِ بسته بندیهای موجود! و در حجم بالا انجام گرفته و همچنین امکان بسته بندی با تیراژ مدنظر! خریدار عمده اسکاج وجود دارد. خریدار عمده اسکاج، معمولا صاحبان! فروشگاههای بزرگ، هایپرمارکتها، فروشگاههای! زنجیره ای، نمایندگیها و برخی از مصرف کنندگان! عمده میباشند.

جهت خرید عمده اسکاج اسفنجی،! تماس حاصل فرمایید.

پخش اسکاج

اسکاج اسفنجی

پخش عمده اسکاج ظرفشویی با کیفیت در بازار! و فروشگاه های سراسر کشور توسط پخش کننده ها! و حتی تولید کننده های این محصولات! انجام می شود .

اسکاج های اسفنجی یکی از با کیفیت ترین و پر طرفدارترین اسکاج های تولیدی هستند . این اسکاج ها معمولا در رنگ بندی ها و ابعاد و اندازه های مختلف و متنوع به بازار عرضه می شوند و این اسکاج های زیبا می توانند به خوبی سخت ترین لکه ها و آثار باقی مانده از پخت و پز و غذا را از سطح ظروف پاک کنند .

این اسکاج ها در دو نوع تولید می شوند : 1) اسکاج های اسفنجی ساده 2) اسکاج های روکش دار.

مواد اولیه برای تولید این اسکاج ها نخ و یا ترکیبی از نخ و سیم می باشد .

شما می توانید هر نوع از این اسکاج ها را با هر تعدادی سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

اسکاج اسفنجی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما