پاک گستران
خانه / اسکاج نرم / نمایندگی فروش اسکاج نرم

نمایندگی فروش اسکاج نرم

نمایندگی فروش اسکاج نرم : اگر به دنبال یک شغل بسیارمناسب  و پردرآمد هستید، ما نمایندگی و فروش اسکاج های نرم را به شما پیشنهاد می کنیم. اسکاج های نرم جزو پرفروش ترین دسته اسکاج های تولیدشده توسط کارخانه های اسکاج بافی محسوب می شود. به دلیل نرمی و کیفیت آن مورد توجه مصرف کنندگان زیادی قرارگرفته است. نمایندگی فروش اسکاج نرم به راحتی به سایر درخواست کنندگان اعطا می شود. برای اصلاع ازنحوه پذیرش نمایندگی فروش اسکاج نرم، باما در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش اسکاج نرم

اسکاج نرم، به گروهی از انواع اسکاج اطلاق میشود که با استفاده از مواد اولیه نرم و لطیف تولید گردیده و کاربرد اصلی آن مراقبت و شستشوی ظروف و سطوح حساس به خط و خش میباشد.

مدلهای مختلف اسکاج نرم در اشکال، طرحها، اندازه ها، رنگها و بسته بندی های متنوعی در بازار وجود دارند. اسکاج های جادویی نیز که با استفاده از فناوری و تکنولوژیهای جدید تولید میشوند نیز در گروه اسکاج های نرم قرار دارند.رمواد اولیه مورد استفاده در تولید اسکاج نرم عبارتند از اسفنج، پارچه، انواع نخ و الیاف مصنوعی و طبیعی، فوم و…

نمایندگی فروش اسکاج نرم

نمایندگی اسکاج

نمایندگی فروش اسکاج نرم، در نقاط مختلف کشور! با هدف دسترسی بیشتر و بهتر گروه بزرگتری از مصرف کنندگان! به این محصولات، تحت امتیاز تولیدکنندگان مختلف، به توزیع عمده اسکاج نرم! در بین فروشگاههای مختلف سطح شهر، سایتهای اینترنتی! و خریداران عمده اقدام مینمایند.

جهت خرید فله اسکاج نرم،! با نمایندگیهای معتبر تماس حاصل نمایید.

نمایندگی اسکاج

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و صادرات اسکاج نرم در رنگ های متنوع

خرید و صادرات اسکاج نرم در رنگ های متنوع

خرید و صادرات اسکاج نرم در رنگ های متنوع امروزه رونق فراوانی یافته است و …

پاسخی بگذارید