نمایندگی فروش اسکاج حصیری

نمایندگی فروش اسکاج حصیری : اسکاج حصیری به عنوان وسیله ای برای شست و شوی ظروف آشپزخانه مصرف می شود. البته نوع دیگری از این محصول وجود دارد که برای تمیز کردن سطوح مختلف استفاده می شود. اسکاج حصیری معمولا” با دو رنگ مخلف تولید می شود. این محصول در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می شود. به منظور دسترسی آسان تر مصرف کنندگان به این نوع اسکاج، نمایندگی فروش اسکاج حصیری در سراسر کشور آماده عرضه محصولات به مصرف کنندگان می باشد.

نمایندگی فروش اسکاج حصیری

اسکاج های حصیری، در زمره پرفروشترین مدلهای مختلف اسکاج میباشد از یک قطعه اسفنج و یک روکش پارچه ­ایِ نازک بافته شده از نخ و تارهای بسیار نازک سیمیِ نرم، تولید شده است. ویژگیهای اسکاج حصیری عبارتند از:

  • مناسب جهت شستشوی ظروف و سطوح حساس و غیر حساس به خط و خش

  • دارای سطحِ سختیِ متوسط

  • عدم آسیب به ظروف حساس

  • مصرف کم مواد شوینده

  • تولید حجم زیاد کف

  • اندازه مناسب

  • دارای رنگبندی و بسته بندی متنوع

  • استفاده از مواد اولیه مرغوب

  • دارای خط تولیدِ نه چندان گرانقیمت

نمایندگی فروش اسکاج حصیری

نمایندگی اسکاج

به دلیل استقبال مصرف کنندگان از این محصول، تولیدکنندگان مختلفی به تولید اسکاج حصیری روی آورده اند. تولیدکنندگان عمدۀ اسکاج حصیری، تولیدات خود را در سراسر کشور عرضه مینمایند؛ یکی از راههای فروش و توزیع در شهرهای مختلف، اعطای نمایندگی فروش اسکاج حصیری به افراد واجد شرایط میباشد.

انواع اسکاج های حصیری در بسته بندیهای! یک الی 24 تایی و بیشتر، قابل تهیه میباشند.! جهت خرید فله ای اسکاج حصیری و ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی اسکاج

اسکاج حصیری

این اسکاج های حصیری بعد از برخورد به چربی ها وآلودگی ها را به راحتی به خود جذب کرده و بدون جذب کردن هیچ بوی بدی به خود باعث تمیزی ظروف وبرق انداختن آن ها می شود. خوشبختانه با حمایت کردن مصرف کنندگان ازاین محصول نوع بازار وعرضه ی این محصول مناسب و برابر با تقاضای محصول به انجام می رسد . اسکاج های حصیری کاملا مقاوم بوده وبا بافتی پر قدرت سرسخت ترین آلودگی ها وچربی ها را از بین برده کثیفی به جا نمی گذارد.پس ظروف خود را با خیال راحت به اسکاجی مورد اعتماد بسپارید .نام این اسکاج حصیری را به خاطر بسپارید و خانه خود را با آن مجهز کنید .در تهران تولید این اسکاج از موفقیت چشم گیری بر خور دار بوده است .و سال های سال بین مردم وجود داشته و نمایندگان حضوری واینترنتی این محصول رونق زیادی داشته است.

اسکاج حصیری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما