پاک گستران
خانه / اسکاج اسفنجی / نمایندگی اسکاج اسفنجی در بسته بندی های ۱۲ تایی

نمایندگی اسکاج اسفنجی در بسته بندی های ۱۲ تایی

نمایندگی اسکاج اسفنجی در بسته بندی های ۱۲ تایی امروزه در بسیاری از شهر ها و بسیاری از اماکن کشور پهناورمان به وجود امده اند که همواره نیز در حال گسترش و توسعه و افزایش میزان تولید خود هستند. اسکاج اسفنجی نیز در انواع مختلفی توزیع و عرضه می شوند که از پرفروش ترین آن هاو مقرون به صرفه ترین آن می توان به اسکاج اسفنجی در بسته بندی های ۱۲ تایی اشاره کرد. اسکلج اسفنجی را از دست ندهید و آن را به خانه ی خود هدیه دهید.

اسکاج اسفنجی

شاید شما نتوانید با یک اسکاج که بافت خشن و سختی دارد نتوانید همه ظروف را بشویید مخصوصا ظروفی که جنس بسیار حساسی دارند، اما شما با یک اسکاج نرم و لطیف می توانید هر  ظرفی را با آن بشویید و تمیزی را به طور بی پایان برای خود به ارمغان بیاورید. از اسکاج اسفنجی برای شست و شوی هر ظرفی با هر جنسی مناسب بوده و ظروف شما را پس از شست و شو بدون هیچ بوی بد و نا مطبوعی به کابیت شما باز می گرداند. از این اسکاج برای شست و شوی ظروف تفلون و چینی و غیره استفاده کنید و همه چیز را باز تمیز ببینیند.

اسکاج اسفنجی

نمایندگی اسکاج اسفنجی

انواع اسکاج اسفنجی در طرح ها و سایز ها و همانطور که در مواد فوق الذکر گفتیم در بسته !بندی های متنوع به بازار های اینترنتی حضوری عرضه می شوند !و همواره توجه بسیاری! از افراد را متوجه خود ساخته اند که این سبب گشته آمار خرید و فروش این اسکاج روز به روز !در حال افزایش باشد.

نمایندگی اسکاج اسفنجی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع

قیمت دستگاه تولید صادرات اسکاج اسفنجی در رنگ های متنوع با توجه به تجهیزات و …

دیدگاهتان را بنویسید