قیمت فروش اسکاج گرد

قیمت فروش اسکاج گرد : اسکاج های گرد یکی از انواع مختلف اسکاج ها هستندکه ظاهری گرد و با طرح ها و رنگ ها و سایز های مختلفی تولید و عرضه می شوند. این اسکاج ها در بسته بندی های جدید ارائه می شوند.

قیمت فروش اسکاج گرد

این اسکاج ها ازمواداولیه با کیفیت ساخته تولید می شوند. به طوری که درشستشوی ظروف و سطوح به دلیل طرح گرد آن تمامی کثیفی و چربی و غیره را شست و شو می دهد. اسکاج های گرد بسته به مواد اولیه تولید آن و سایز بندی آن قیمت های متفاوتی دارند که خریداران می توانند با مراجعه به سایت های مرتبط انواع اسکاج های گرد و با سایز بندی های متفاوت وکاربردهای گوناگون و قیمت فروش آن ها را مشاهده کنندوخرید خود را انجام دهند.

قیمت فروش اسکاج گرد

قیمت اسکاج

اسکاج گرد از مدلهای هندسی اسکاج است و در زمره پرفروشترین مدلهای اسکاج نیز قرار دارد. فرم دایره ایِ این محصول، استفاده از آن را بسیار آسان نموده است. از مواد اولیه متنوعی در تولید اسکاج گرد استفاده میشود که به برخی از آنها و مدلهای متنوعِ حاصل از آن، اشاره میکنیم:

  • انواع اسکاج های اسفنجی (اسفنجی ساده، اسفنجی با روکش پارچه ای، اسفنجی سیم بافت، اسفنجی دوکاره و…)

  • اسکاج های فانتزی (مدلهای میوه ای، کاموایی، بافتنی و…)

  • اسکاج های نانو و جادوییِ گرد

  • اسکاج های ساده و معمولی

  • اسکاج های گرد لوکس و صادراتی

قیمت فروش اسکاج گرد، تحت تاثیر! عوامل مختلفی است: نوع و کیفیت مواد اولیه، نوع بسته بندی،! ساده یا لوکس بودن آن، تجهیزات بکار رفته در خط تولید! اسکاج گرد، فروش جزیی یا عمده و سایر هزینه های جاری و ثابت.

قیمت خرید اسکاج گرد، در صورت کیفیت! بالاتر و یا مواد اولیه خاص و دارای ویژگیهای لوکس، از سایر مدلهای! اسکاج های گرد، گرانتر میباشد.

جهت سفارش عمده انواع اسکاج گرد، تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما