قیمت فروش اسکاج کنفی

قیمت فروش اسکاج کنفی : خریداران محترم آیا شما درجست و جوی یک نوع اسکاج متفاوت هستید؟ پس اسکاج های کنفی بی نظیر ما را انتخاب کنید تا از نزدیک با یک اسکاج با کیفیت و ناب که شست وشوی ظروف رابرای شما بسیارآسان می کند آشنا شوید.

قیمت فروش اسکاج کنفی

اسکاج های کنفی ازنخ های کنف ساخته شده که باعث می شود! قیمت فروش اسکاج های کنفی با سایر اسکاج ها متفاوت باشد.! اسکاج کنفی در همه فروشگاه های موجود! در سطح کشور  به فروش می رسد.

اسکاج کنفی، از اسکاج های سازگار با محیط زیست! است که با استفاده از الیاف طبیعی تولید میگردد.! این اسکاج در اندازه های مختلف و بسته بندیهای متنوعی در بازار موجود میباشد. بدلیل نوع خاص الیاف کنف، اسکاج کنفی در مدلهای محدودی تولید میشود که پرفروشترین و متداولترین آنها، اسکاج کنفی گرد است.

قیمت فروش اسکاج کنفی

قیمت اسکاج

برخی از ویژگیهای اسکاج کنفی، عبارتند از:

  • دارای تخلخل متوسط

  • بافت منسجم

  • مصرف متوسط مواد شوینده و تولید حجم مناسبی از کف

  • دارای بسته بندیهای متنوع و مقاوم

  • حفظ کیفیت پس از استفاده مکرر

  • سازگار با محیط زیست

قیمت فروش اسکاج کنفی، کمی از اسکاج های معمولی، گرانتر میباشد؛ دلیل این امر، قیمت بالاترِ الیاف طبیعی نسبت به مصنوعی، نوعِ بخصوصِ تولید و استفاده از دستگاهِ بافتِ جداگانه میباشد.

بسته بندی اسکاج کنفی شامل بسته های یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده، بیست و چهار عددی و بیشتر میباشد. جهت سفارش عمده اسکاج کنفی، تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

اسکاج کنفی

قیمت فروش اسکاج کنفی نسبت به سایر! اسکاج ها بسیار مناسب تر است. این اسکاج ها یکی از بهترین نوع! اسکاج های موجود در بازار هستند و با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند.

اسکاج ها کنفی از الیاف تولید می شوند و به صورت سنتی و صنعتی در بازار موجود هستند و تولید کننده های متفاوتی دارند و همین امر باعث شده تا این اسکاج ها از کیفیت های متفاوتی برخوردار باشند. اسکاج های کنفی قابل بازیافت بوده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند.

برای تشخیص قیمت این اسکاج ها می توانید از دو روش استفاده کنید :

  1. این محصول را در بازار و فروشگاه های اینترنتی مختلف جستجو کنید. که این روش زمان زیادی لازم دارد.
  2. با متخصصین ما در این زمینه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید و از مشاوره های با ارزشی نیز بهره مند شوید.

اسکاج کنفی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما