قیمت فروش اسکاج نانو

قیمت فروش اسکاج نانو : اسکاج نانو توسط علوم و فناوری های روز دنیا تولید می شود. این محصول از ویژگی های زیادی نسبت به انواع دیگر اسکاج ها برخوردار می باشد.الیاف های به کار رفته شده در این اسکاج، میکروب ها را دفع می کند و مانع جذب میکروب ها در خود می شود. قیمت فروش اسکاج نانو به عواملی جون ابر استفاده شده در این محصول بستگی دارد. قیمت فروش اسکاج نانو توسط تولید کنندگان این محصول مشخص می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت فروش اسکاج نانو

اسکاج نانو، از جمله اسکاج های جدید است که با تجهیزات و تکنولوژی مدرن تولید میشود. مواد اولیۀ مورد استفاده در تولید اسکاج نانو، از جنس اسفنج، فوم و انواع نخ و الیاف میباشد. اسکاج های نانو، بدون نیاز به استفاده از مواد شوینده و تنها با آغشته شدن به آب، قابلیت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش از جمله چینی، بلور، شیشه، آینه، انواع چوب، کاشی و سرامیک، میز، اجاق گاز، یخچال و… را دارا میباشند.

قیمت فروش اسکاج نانو

قیمت اسکاج

برخی از انواع اسکاج نانو نیز پس از خیس شدن،! به دلیل وجود دانه های شوینده که در بافت آن بکار برده شده است،! کف تولید نموده و به شستشوی بهتر کمک مینمایند.

بارزترین ویژگی اسکاج های نانو در از بین بردنِ انواع باکتری! و میکروب میباشد. قیمت فروش اسکاج نانو به دلیل استفاده از مواد! اولیه مرغوب و خاص، بکارگیری دستگاهها و تجهیزات ویژه و نیاز! به نیروی انسانی ماهر، نسبت به سایر مدلهای اسکاج گرانتر میباشد.

قیمت اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما