قیمت فروش اسکاج میوه ای

قیمت فروش اسکاج میوه ای : اسکاج میوه ای از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشد. زیباس انواع این محصول مورد توجه قشر جوان مصرف کننده قرار گرفته است. این نوع اسکاج با کیفیت های مختلفی در بازار های سراسز کشور به فروش می رسد. در هنگام خرید این محصول حتما” به کیفیت و کارایی آن توجه ویژه ای داشته باشید. قیمت فروش اسکاج میوه ای را می توانید از فروشگاه های سراسر کشور پرس و جو کنید و از آن مطلع شوید

قیمت فروش اسکاج میوه ای

اسکاج میوه ای، دارای طیف گسترده ای از مدلها، طرحها، اندازه ها، رنگها و بسته بندیهای مختلف است. به دلیل همین تنوع و دارا بودن زیبایی و استفاده از رنگهای شاد، اسکاج های میوه ای به محصولی محبوب در میان مصرف کنندگان تبدیل شده است. اسکاج های میوه ای به طور معمول، در گروه اسکاج های نرم قرار دارند و انتخابی کاملا مناسب جهت شستشوی ظروف و سطوح حساس به خط و خش و گرانبها میباشند.

قیمت فروش اسکاج میوه ای

قیمت اسکاج

مواد اولیه مورد استفاده در تولید اسکاج میوه ای،! شامل اسفنج، پارچه، فوم و انواع الیاف مصنوعی و طبیعی میباشد.! هرکدام از این مواد اولیه، دارای درجات کیفیت مختلف از نامرغوب تا باکیفیت هستند. کیفیت مواد اولیه،! در کنار نوعِ بسته بندی، تعداد هر محصول در بسته بندی، لوکس یا معمولی! بودن اسکاج، هزینه ارسال و کلیه هزینه های ثابت و متغیر تولید،! در تعیین قیمت فروش اسکاج میوه ای، موثر هستند.

بطور کلی، اسکاج هایی با مواد اولیه معمولی،! بسته بندی ساده و اندازه های متوسط، قیمت کمتری نسبت به محصولات مرغوبتر دارند.

قیمت اسکاج

اسکاج میوه ای

خرید اسکاج میوه ای خریدی هیجانی است. چون اسکاج میوه ای با الیاف های طبیعی و مصنوعی، با طرح هایی گوناگون با کیفیتی مناسب همچون مواد اولیه در سایزهای متفاوت و رنگ هایی از جنس رنگ های مصنوعی اما زیبا با بسته بندی فوق العاده تکی و چند تایی با لیبل قیمت در قفسه های فروشگاه های معتبر و نمایندگی های سراسر کشور دلبری می کند. قیمت فروش اسکاج میوه ای بسیار مناسب می باشد و افرتد زیادی این اسکاج را خریداری می کنند.

برخی از مدلها اسکاج میوه ای عبارت اند از:

  • اسکاج توت فرنگی
  • اسکاج بادمجان
  • اسکاج پرتقالی
  • اسکاج سیب
  • اسکاج گلابی
  • اسکاج هندوانه
  • اسکاج کیوی
  • اسکاج آناناس
  • اسکاج انبه

اگر تا به حال از اسکاج های میوه ای استفاده نکرده اید می توانید برای اولین بار این اسکاج را از همین جا سفارش داده و ان را درب منزل خود دریافت کنید.

اسکاج میوه ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما