قیمت فروش اسکاج ضد خش

قیمت فروش اسکاج ضد خش : الیاف استفاده شده در اسکاج ضد خش از مرغوبیت بسیار خوبی برخوردار است. این امر باعث می شود تا آسیبی به ظروف آشپزخانه ما وارد نشود. قیمت اسکاج ضدخش از طریق پخش کننده و عمده فروشان این حوزه مشخص می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت فروش اسکاج ضد خش

اسکاج ضد خش جزو پرفروش ترین اسکاج ها محسوب می شود و مصرف کنندگان بسیار زیادی از این محصول استفاده می کنند. شما می توانید اسکاج ضدخش را از فروشگاه های سراسر کشور تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

اسکاج های ضدخش، در گروه اسکاج های نرم قرار داشته و برای شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش مانند نقره، سیلور، چینی، بلور، قابلمه های تفلون و سرامیک، انواع چوب، کاشی، سرامیک و… کاملا ایده آل و مناسب هستند.

قیمت فروش اسکاج ضد خش

قیمت فروش اسکاج

مواد اولیه بکار رفته در تولید اسکاج ضدخش، شامل انواع نخ و الیاف طبیعی،! مصنوعی و یا تلفیقی از هردو، اسفنج، پارچه های لطیف، کامواهای تخت یا با پرزهای بلند،! فوم، دستمال های جادویی و می­باشد.! این اسکاج با توجه به نوع الیاف بکار رفته، کف متوسط یا زیادی تولید می­نماید و بنابراین شستشویی! ایده آل را به همراه خواهد داشت.

قیمت فروش اسکاج ضدخش،! بسته به مرغوبیتِ مواد اولیۀ بکار رفته،! لوکس یا معمولی بودن، ساده بودن یا برخورداری از ویژگیهای خاصی نظیر خاصیت ضدحساسیت، ضدبو یا ضدباکتری بودن،! سفارشات بصورت جزیی یا عمده و هزینه های کم یا زیاد حمل و نقل،! متفاوت است.

جهت دریافت لیست انواع مدلهای اسکاج ضدخش، قیمت، ثبت سفارشات جزیی یا عمده و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

قیمت فروش اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما