قیمت فروش اسکاج حوله ای

قیمت فروش اسکاج حوله ای : آیا  تا به امروز از اسکاج حوله ای استفاده کرده اید؟؟ آیا از مزیت های استفاده از اسکاج حوله ای باخبر هستید؟؟ اسکاج حوله ای یکی از بهترین انواع اسکاج ها است که جنس رویه آن از نخ های زربافت تشکیل شده است. این محصول بسیار سازگار با هرنوع ظروفی می باشد. اسکاج حوله ای دارای انواع مختلف و با قیمت های متنوع به فروش می رسد. قیمت فروش اسکاج حوله ای به طرح ومواد اولیه مورد استفاده در این اسکاج بستگی دارد.

قیمت فروش اسکاج حوله ای

اسکاج حوله ای، اسکاجی نرم است که! با استفاده از اسفنج و یک رویه پارچه ای که داری پرزهای کوتاه میباشد، تولید میشود. کارکرد! اصلی این محصول، شستشوی ظروف و سطوحی است که به خط و خش، حساس هستند؛! مانند چینی، بلور، انواع شیشه، انواع چوب، نقره جات، سیلور،! پارکت، کابینت، کاشی، سرامیک و…

مدلهای اسکاج حوله ای دارای تنوع زیادی! بوده و از رایج ترین این مدلها میتوان به اسکاج های اسفنجی اشاره کرد.! اسفنج به دلیل قدرت نگهداری آب به مدت طولانی تری در خود و همچنین تولید حجم کف زیاد، باعث نظافت عمیقتر و بهتری میگردد.

قیمت فروش اسکاج حوله ای

قیمت فروش اسکاج

قیمت فروش اسکاج حوله ای، در مدلهای مختلف، متفاوت است. این تفاوت، تحت تاثیر عواملی است که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • حجم تولید: تولید انبوه اسکاج حوله ای، باعث کمتر شدن هزینه های تولید و در نهایت قیمت ارزانتر محصول میشود.

  • نوع مواد اولیۀ مورد استفاده و کیفیت آن

  • تعدادِ اسکاج در هر بسته

  • هزینه های حمل و نقل: در صورت وجود مسافت طولانی بین بازار فروش و محل تولید اسکاج، هزینه حمل و نقل، بیشتر شده و همین امر بر روی قیمت مصرف کننده، تاثیرگذار است.

جهت سفارش عمده اسکاج های حوله ای و ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

قیمت فروش اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما