پاک گستران
خانه / اسکاج کبریتی / قیمت خرید عمده اسکاج کبریتی در شیراز

قیمت خرید عمده اسکاج کبریتی در شیراز

قیمت خرید عمده اسکاج کبریتی در شیراز با توجه به کیفیت مواد اولیه استفاده شده و نوع بسته بندی های محصول متغیر است. اما خرید عمده اسکاج کبریتی در شهر خوش آوازه شیراز نسبت به خرید تکی آن مقرون به صرفه تر است.

قیمت خرید عمده اسکاج کبریتی در شیراز

قیمت عمده اسکاج کبریتی در شیراز بسیار مناسب بوده و شما به راحتی می توانید از طریق بازارهای حضوری و یا سایت های اینترنتی اسکاج کبریتی را به صورت عمده خریداری کنید. قیمت این محصول در بسته بندی های مختلف ۶ تایی و ۱۲ تایی و ۲۴ تایی متفاوت است. اما خرید عمده این محصول پرقدرت و شگفت انگیز بسیار مقرون به صرفه تر است. همانطور که می دانید اسکاج ها عضو جدا ناپذیر آشپزخانه تمامی خانه ها و رستوران ها می باشد. از این میان اسکاج کبریتی از شهرت خاصی برخوردار است. همین سرعت و کارآیی اسکاج کبریتی باعث تقاضای زیاد این محصول به خصوص در شهر شیراز می شود. کارگاه های تولیدی در تلاشند این اسکاج را با بالاترین کیفیت تولید نموده و آن را وارد بازارهای شهر شیراز کنند بتوانند رضایت شما مصرف کنندگان عزیز را جلب نمایند.

قیمت خرید عمده اسکاج کبریتی

اسکاج کبریتی

اسکاج های کبریتی به دلیل برجستگی و فرورفتگی هایی که بر روی! لایه روی آن قرار دارد، می تواند با قدرت! بالاتری در عمق میکروبها و باکتریها نفوذ کند! و شما را از شر تمامی چربی! ها و کثیفی ها نجات دهد. اسکاج کبریتی با وجود قدرت پاک کنندگی بالایی که! دارد، دارای یک خصوصیت خیلی خوب! میباشد آن هم این است که شدت پاک کنندگی آن! در حدی نیست که به ظروف شما آسیب !برساند، و سطح زبری آن کاملا مناسب است.

اسکاج کبریتی

منبع: اسکاج

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید و تولید اسکاج کبریتی در مشهد

بازار خرید و تولید اسکاج کبریتی در مشهد

بازار خرید و تولید اسکاج کبریتی در مشهد امروزه بسیار پر رونق و رو به …

دیدگاهتان را بنویسید