قیمت خرید اسکاج کبریتی

قیمت خرید اسکاج کبریتی : اسکاج کبریتی از کیفیتی  بسیار خوبی برخوردار می باشد. این محصول  با ظاهر متفاوت خود، نظر مصرف کنندگان مختلقی را به خود جلب کرده است. این محصول با کیفیت های مختلفی در بازار عرضه می شود. کیفیت این محصول به نوع مواد اولیه و ابر استفاده شده در آن بستگی دارد. هر چه ابر با ضخامت بیشتری در ان اسکاج استفاده شود، قیمت آن نیز متفاوت خواهد شد. قیمت خرید اسکاج کبریتی را از فروشگاه ها پرس و جو کنید.

قیمت خرید اسکاج کبریتی

اسکاج کبریتی یکی از مدلهای اسکاج اسفنجی است. این محصول شامل اسفنج و رویۀ سیم بافت میباشد؛ روکش سیمی اسکاج کبریتی، سبب شستشوی باکیفیت تر ظروف شده و در نظافت انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش، کاربرد دارد. از مزایا این محصول میتوان به مصرف اندک مواد شوینده و تولید حجم زیاد کف اشاره کرد که به میکروب زدایی و تمیزیِ بیشتر ظروف کمک شایانی مینماید.

قیمت خرید اسکاج کبریتی

قیمت اسکاج

این محصول دارای تنوع مدل نبوده! و تنها به شکل مستطیل تولید میگردد؛ اما دارای! تنوع رنگبندی بوده و در بسته بندیهای یک، دو! سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی در تمامی سوپرمارکتها،! فروشگاه های زنجیره ای و همچنین سایتهای اینترنتی عرضه میگردد.

قیمت خرید اسکاج کبریتی با توجه! به اینکه در زمرۀ اسکاج های معمولی قرار دارد، مناسب میباشد. در صورت خرید عمده و یا بسته بندیهای! بزرگتر آن نیز میتوان از تخفیف های ویژه بهره مند شد.

جهت سفارش عمده اسکاج کبریتی و اطلاع از شرایط ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

اسکاج کبریتی

این اسکاج برخلاف بقیه اسکاج ها جنس لطیفی دارد و دارای  الیاف محکم و قدرتی است که با بافت پیچیده خود در چربی ها نفوذ کرده و بدون آسیب رساندن به ظروف تمیزی آن را به ارمغان می آورد . این اسکاج ها بسیار مناسب و قیمت مناسبی دارد و کاملا به صرفه است .

در قیمت آن ها کیفیت و مرغوبیت  آنها دخیل است و با استفاده از کیفیت آن ها قیمت گذاری می شود اسکاج کبریتی در شیراز با استقبال مردم خون گرم شیرازی مواجه شده است. این محصول در سایر شهرستان ها فروش زیاد و چشم گیری داشته و از پر فروش ترین اسکاج ها به شمار می رود قیمت خرید اسکاج کبریتی بستگی به نوع مواد به کار بردا شده درآن و چگونگی به کار بردن این مواد برای تولید این محصول بستگی دارد و طبیعی است که اگر از مواد اولیه مرغوب و مناسب استفاده کنند قیمت آن هم بیشتر اما مطابق با استاندارد قیمت گذاری تعیین می شود.

اسکاج کبریتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما