قیمت خرید اسکاج کاموایی

قیمت خرید اسکاج کاموایی : امروزه مصرف کنندگان بسیار زیادی به دنبال قیمت خرید اسکاج کاموایی در انواع مختلف هستند. اسکاج کاموایی توسط نخ های کاموا بافته می شود. تولید کنندگان این محصول اغلب در خانه ها مشغول تولید هستند. اسکاج کاموایی معمولا” با قیمت گرانتری نسبت به دیگر اسکاج ها به فروش می رسد. زیرا تولید این اسکاج توسط دست انجام می گیرد.

شما می توانید انواع مختلف اسکاج کاموایی را از فروشگاه های سراسر کشور تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

قیمت خرید اسکاج کاموایی

تولید اسکاج های کاموایی، همانطور که از نامشان مشخص است، با استفاده از انواع کاموا  صورت میگیرد. کامواها از الیاف طبیعی، مصنوعی یا ترکیبی از هردو تولید شده و دارای ضخامت های متفاوتی است. همچنین برخی از مدلهای کاموا دارای پرزهای بلند یا کوتاه میباشند.

مدلهای اسکاجِ تولید شده از کاموا شامل اسکاج میوه ای، گلها، اشیاء مختلف، اشکال هندسی و… هستند.

قیمت خرید اسکاج کاموایی، تابعِ عوامل مختلفی است؛ هزینه تولید هر اسکاج، با توجه به نوع تجهیزات و دستگاههای مورد استفاده در بافت، نوعِ کاموا و نخِ بکار رفته، میزان کیفیت کاموا، هزینه های جاری و متغیرِ تولید از قبیل نیروی انسانی، کرایه یا مبلغ خریدِ محل تولید، مبالغ پرداخت شده جهتِ انرژیهای مصرف شده، هزینه های مختلفِ بسته بندی، حمل و نقل و… متفاوت است.

قیمت خرید اسکاج کاموایی

قیمت اسکاج

کلیۀ موارد فوق، در قیمت گذاری اسکاج کاموایی! و در نهایت قیمتِ خرید آن، تاثیرگذار میباشد. بطور کلی،! هرچه مرغوبیتِ مواد اولیه، کیفیت بافت و همچنین بسته بندی بیشتر باشد، قیمت خرید اسکاج! نیز گرانتر خواهد بود.

جهت خرید عمده انواع اسکاج کاموایی و ارسال رایگان آن، تماس حاصل فرمایید.

 

قیمت اسکاج

اسکاج کاموایی

قیمت فروش اسکاج کاموایی به دلیل دست بافت بودن! این محصول از قیمت نسبتاً گرانتری نسبت به دیگر اسکاج ها برخوردار است.! اسکاج کاموایی در طرح ها و انواع مختلفی طراحی و تولید می شود. لازم است! بدانید که درست است که این اسکاجها قیمت بالاتری دارند اما از کیفی عالی برخوردار! هستند و شما می توانید در طولانی مدت از آن استفاده کنید.

اسکاج های کاموایی از الیافی با کیفیت و نخ و کاموا هایی با تنوع رنگی بالا ساخت و تولید می شوند؛ نوع بافت این محصول مقاوم و با دوام است که در دراز مدت تغییر شکل ظاهری نمی دهد. با اسکاج های کاموایی تمیزی را به منزل خود وارد کنید؛ همانگونه که در اطراف خود شاهد طرفداران این محصول زیبا و ناب هستید متوجه خواهید شد که اسکاج های کاموایی زیبا و با کیفیت ایده آل شماست. اسکاج های کاموایی را فراموش نکنید.

اسکاج کاموایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما