مجموعه پاک گستران شما را به خرید بهترین محصولات اسکاچ و سیم ظرفشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید اسکاج سیمی نورد شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی تولید اسکاج سیمی نورد شدهمرکز فروش اسکاج سیمی نورد شده

اسکاج سیمی نورد شده انواعی از اسکاج است که در فرایندی خاص و توسط دستگاه های نورد تولید می شود. قیمت اسکاج سیمی نورد شده متناسب متریال مصرفی در آن و کیفیت فرایند تولید متفاوت می شود. این اسکاجها برای شست و شوی انواع ظرفها مناسب هستند. به همین منوال معمولا قیمت آنها مطلوب است. در این مقاله شما را با فرایند تولید این نوع اسکاج آشنا می کنیم.

قیمت خرید اسکاج سیمی نورد شده

چگونگی تولید اسکاج سیمی نورد شده

چگونگی تولید اسکاج سیمی نورد شده نورد یا نورد شدن فرایندی است که در آن یک ماده فلزی یا پلیمر تغییر شکل می دهند. این فرایند پس از ورود به صنعت به یکی از بهترین روشها برای شکلدهی فلزاتی مانند آلومنیوم مبدل شد. دستگاه هایی که فرایند نورد را اعمال می کنند با توجه به ماده ای که هدف تغییر شکل و حالت است، باهم تفاوت دارند.

در تولید اسکاج نورد شده این دستگاه ها دستگاه های نسبتا کوچک و رو میزی هستند. این دستگاه ها می توانند به طور یک نواخت و متصل اسکاج نورد شده دو سر تولید کنند. این دستگاه ها از مکانیسم نورد سرد بهره می گیرند یعنی در دمای معمولی قادر به شکل دهی و ایجاد اسکاج مد نظر هستند.

پروسه تولید اسکاج نور به این گونه است که متریال اولیه مانند سیم مفتول، ابر، نخ و… به دستگاه داده می شود و دستگاه طبق طراحی و برنامه خود آن را به اسکاج مبدل می کند.

اسکاجهای نرد به علت دارا بودن بافت مفتولی و فلزی نازک قابلیت پاک کنندگی نسبتا بالایی دارد و در عین حال به ندرت ایجاد خش و خراش روی ظروف می کنند. هم چنین ابر به کار رفته در آنها باعث می شود آب و مایع ظرفشویی را بیشتر و بهتر نگاه داشته و بیشتر و طولانی تر ایجاد کف کنند.

در انتها دو سر این اسکاجها تحت فرایندی به نام پرس هیدرولیک، پرس و بسته می شوند که این احتمال بیرون زدگی ابر را کاهش می دهد و دوام اسکاج را بالا می برد.

مرکز فروش اسکاج سیمی نورد شده

مرکز فروش اسکاج سیمی نورد شده انواع اسکاجها از تولیدیها به صورت عمده به فروشگاه های مربوطت و بازار فرستاده می شوند. معمولا قیمت اسکاجها در خرید عمده از قیمت خرید جزئی آنها کمتر است. 

قیمت اسکاج نورد شده با توجه به گسترش فناوری آن و افزایش تولید زیاد بالا نیست و می توان گفت این اسکاج سیمی ارزان است. 

با توجه به گستردگی خرید اینترنتی و مشکلات محدودیتهای خرید حضوری شاهد افزایش امکان خرید انواع محصولات به سورت غیر حضوری هستیم.

امروز شما می توانید اسکاج نورد شده مد نظر خود را به صورت عمده یا جزئی از سایت ما تهیه کنید.

حمید شامحمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پاک گستران شما را به خرید بهترین محصولات اسکاچ و سیم ظرفشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید