قیمت خرید اسکاج حصیری

قیمت خرید اسکاج حصیری : ما امروزه در بازارها شاهد تولید انواع اسکاج ها هستیم. یکی از پرفروش ترین این اسکاج ها، اسکاج های حصیری هستند. اسکاج های حصیری درطرح ورنگ های مختلف ودر بسته بندی های جالب وجذاب طراحی شده اند و با طراحی خوب خود، خریداررا به سمت  خود جذب می کنند.

قیمت خرید اسکاج حصیری

در تولید اسکاج های حصیری بسته به مواداولیه مورد استفاده و اندازه و سایز بندی این اسکاج قیمت های  آن نیز متفاوت است که شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی خرید اسکاج حصیری قیمت خرید اسکاج حصیری و طرح و رنگ مورد نظر خود را مشاهده وخریداری نمایید.

اسکاج حصیری یکی از مدلهای اسکاج اسفنجی است که با استفاده از اسفنج و روکش پارچه ایِ سیم بافت، تولید شده و انتخابی ایده آل جهت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیر حساس به خط و خش میباشد. رشته های مفتولیِ موجود در رویۀ اسکاج های حصیری، به شستشوی بهتر ظروف کمک کرده و آسیبی نیز به چدن، تفلون، چینی، بلور، انواع چوب، پارکت، کاشی، سرامیک و… وارد نمیسازد.

قیمت خرید اسکاج حصیری

قیمت اسکاج

ویژگیهای اسکاج حصیری عبارتند از:! تولید حجم زیاد کف، مصرف کم مواد شوینده، تخلخل و تراکم بالا،! شستشوی باکیفیت ظروف، کاربرد فراوان در شستشوی ظروف و سطوح مختلف، قیمت مناسب.

قیمت خرید اسکاج حصیری تابعِ عوامل مختلفی است:

  • میزان کیفیتِ مواد اولیه بکار رفته در تولید آن

  • نوع تجهیزات و ماشین آلات موجود در خط تولید اسکاج حصیری

  • نوع بسته بندی

  • حجم خرید (عمده یا جزیی)

  • اعتبار تولیدکننده اسکاج حصیری

  • سایر هزینه های ثابت و متغیر تولید

جهت خرید عمده اسکاج حصیری و برخورداری از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

قیمت اسکاج

اسکاج حصیری

اسکاج های حصیری عموماً اسکاج هایی با سطحی زبر و قدرت پاک کنندگی بالا برای ظروف چرب هستند. این اسکاج ها معمولاً مستطیلی شکل می باشند و ابر داخلی آن کیفیت بالایی دارد. اسکاج های حصیری برای آشپزخانه های بزرگ و رستوران ها مناسب تر است چون مشکل پاک کنندگی ظروف چرب و دارای آلودگی بالا همیشه در این مکان ها حائز اهمیت بوده و بدلیل قیمت کمتری که این نوع اسکاج ها نسبت به سایر اسکاج ها دارند خرید آنها به صورت عمده برای این مکان ها به صرفه تر می باشد.

طبیعتاً اسکاج های حصیری بدلیل زبر بودن سطح آنها برای شستشوی ظروف حساس و تفلون خیلی کاربردی نیست ولی با این حال بخاطر چربی زدایی خوبی که از روی ظروف انجام میدهد خانم ها تمایل به خرید آنها دارند.

قیمت خرید اسکاج حصیری در بازار به صورت عمده و یا تکی بسیار کمتر از سایر اسکاج های فانتزی می باشد پس داشتن حداقل یکی از این نوع اسکاج ها در منزل بی ضرر است.

اسکاج حصیری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما