قیمت خرید اسکاج اسفنجی

قیمت خرید اسکاج اسفنجی : اسکاج اسفنجی در پاکیزگی و چربی زدایی ظروف چرب و کثیف، کاربرد فراوانی دارد. این محصول با بهره گیری از ابر جنس اسفنج به خوبی آب را در خود نگه میدارد. پسآب ذخیره شده در آن به خوبی می تواند با مایع ظرفشویی ادغام شود و کف فراوانی را بوجود آورد. قیمت خرید اسکاج اسفنجی بستگی به کیفیت مواد اولیه استفاده شده در آن دارد.

قیمت خرید اسکاج اسفنجی

قیمت خرید اسکاج اسفنجی را می توناید از فروشگاه ها دریافت کنید.

اسکاج اسفنجی و مدلهای مختلف آن، عنوان پرفروش ترین مدل اسکاج را از آن خود کرده اند.! این محصول در دو گروه ساده و رویه دار، با استفاده از اسفنج! و یک رویه پارچه ای تولید میگردد. در برخی از مدلها! روکش پارچه ای، تلفیقی از نخ و تارهای نازک سیمی میباشد. با دارا بودن بافت نرم،! در شستشوی ظروف و سطوح حساس به خط و خش و یا با آلودگی اندک مناسب میباشد.! اسکاج اسفنجی با مصرفِ کمِ مواد شوینده، کف زیادی تولید کرده و شستشویی باکیفیت تر را ارائه میدهد.

قیمت خرید اسکاج اسفنجی

قیمت اسکاج

قیمت خرید اسکاج اسفنجی با توجه به مدلهای بسیار متنوع آن، متفاوت است. اسکاج های اسفنجی ساده نسبت به روکش دار ارزانتر بوده و همچنین کیفیت مواد اولیه، نوعِ بافت و تعداد اسکاج های موجود در هر بسته بندی نیز، بر قیمت مصرف کننده اسکاج، تاثیرگذار میباشد.

انواع مدلهای اسکاج اسفنجی را میتوان در بسته بندیهای جزیی از فروشگاههای سطح شهر و سایتهای معتبر اینترنتی تهیه نمود. جهت خرید فله ای اسکاج اسفنجی و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

اسکاج اسفنجی

همانطور که میدانید اسکاج ها انواع گوناگونی دارند که اسکاج اسفنجی یک نمونه! از این محصول می باشد. اسکاج های اسفنجی به دلیل کیفیت بالا! از طرفداران و متقاضیان زیادی برخوردار می باشند و بازار خوبی! را به خود اختصاص داده اند.  قیمت خرید اسکاج اسفنجی نسبت به اسکاج های دیگر به صرفه تر! می باشد و به همین علت است که در بین همه! از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.

یکی از ویژگی های مهم این اسکاج این است که به دلیل اسفنجی بودن آن مایع ظرفشویی را در خود نگه می دارد و از مصرف کردن بیش از حد مایه ظرفشویی جلوگیری می کند. به شما پیشنهاد می کنیم که از این اسکاج استفاده کرده تا خودتان مزیت های آن را مشاهده کنید. امروزه رستوران ها و خانوار های زیادی مشتری دائم این محصول می باشند و این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند.

اسکاج اسفنجی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما