پاک گستران
خانه / اسکاج نرم / قیمت تولید اسکاج نرم

قیمت تولید اسکاج نرم

قیمت تولید اسکاج نرم : اسکاج نرم با استفاده از نخ های بسیار نرمی تولید می شود. این اسکاج برای محافظت پوست دست اززبری اسکاج های دیگر  گزینه ی خوبی است. این محصول به ناخن های دست مصرف کننده هم آسیبی وارد نمی کند. اسکاج نرم از قابلیت چربی زدایی بسیار خوبی نیز برخوردار است. قیمت تولید اسکاج نرم تابع نوع مواد اولیه و ابر استفاده شده در آن می باشد.

قیمت تولید اسکاج نرم

اسکاج های نرم، یه گروهی از اسکاج گفته میشود! که با استفاده از مواد اولیۀ بسیار لطیف همچون اسفنج،! کاموا، ابریشم، کتان، فوم، پارچه و سایر الیاف و نخ های طبیعی و مصنوعی تولید میشوند. اسکاج نرم،! انتخابی ایده آل جهت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش میباشد! و دارای تنوع مدل فراوانی است.

قیمت تولید اسکاج نرم، به دلیل فراوانیِ مدلهای آن، یکسان نبوده! و هرکدام از مدلهای اسکاج نرم با توجه به نوع مواد اولیه و درجۀ کیفیت آن،! نوع بافت و تولید، نوع تجهیزات و ماشین آلات بکار گرفته شده و… دارای قیمت متفاوتی هستند.

قیمت تولید اسکاج نرم

قیمت اسکاج

اسکاج نرم باکیفیتی که دارای خواص ضدحساسیت، ضد بو و ضد میکروب باشد و با استفاده از تکنولوژی جدید تولید شده باشد، دارای قیمتی به مراتب گرانتر از اسکاج نرم معمولی است.

انواع مدلهای مختلف اسکاج نرم در بسته بندی های جزیی! و عمده در بازار موجود میباشند. جهت خرید عمده انواع اسکاج نرم! و ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

اسکاج نرم را از فروشگاه های معتبر عرضه محصولات بهداشتی تهیه نمایید.

قیمت اسکاج

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و صادرات اسکاج نرم در رنگ های متنوع

خرید و صادرات اسکاج نرم در رنگ های متنوع

خرید و صادرات اسکاج نرم در رنگ های متنوع امروزه رونق فراوانی یافته است و …

دیدگاهتان را بنویسید