قیمت تولید اسکاج نانو

قیمت تولید اسکاج نانو : بسیاری از خانم های خانه دار به نظافت تمام وسایل آشپزخانه توجه می کنند. تحقیقات نشان می دهد ابر، اسفنج‏ و اسکاج ظرف شویی از آلوده ‎ترین وسایل آشپزخانه هستند.

قیمت تولید اسکاج نانو

و باکتری سالمونلا که عامل ایجاد مسمومیت‏ غذایی است، در حفره‌های ریز اسفنج ظرف شویی رشد می کند و سبب انتشار و انتقال آلودگی به ظروف و مواد غذایی می‌شود. پیشنهادویژه ما برای حل این مشکل، استفاده ازاسکاج های نانو است. که با روش خاصی تولید شده و  یک خاصیت آنتی باکتریالی دارد. وتمام نگرانی های شمارا ازاین بابت از بین می برد قیمت تولید اسکاج نانو نسبت به کیفیت و کارایی آن بسیارمناسب است.

اسکاج نانو از جمله اسکاج های باکیفیت و مرغوبی است که با استفاده از تکنولوژی جدید و دستگاههای مجهز تولید میشود. ویژگیهای اسکاج نانو سبب گردیده که علیرغم دارا بودن قیمت بالاتری نسبت به سایر مدلهای اسکاج، مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان قرار گیرد.

قیمت تولید اسکاج نانو

قیمت اسکاج

برخی از مزایای اسکاج های نانو عبارتند از:

  • خاصیت ضدبو، ضدحساسیت و آنتی باکتریال

  • صرفه جویی در مصرف مواد شوینده و سازگار با محیط زیست

  • حاوی دانه های تولیدکننده کف

  • شستشو فقط با استفاده از آب بدون نیاز به مواد شوینده

  • شستشوی بسیار باکیفیت و میکروب زداییِ عمیقِ ظروف و سطوح مختلف

  • ماندگاری بسیار طولانی

  • از بین برندۀ انواع لکه بدون نیاز به استفاده از اسپری های شوینده

قیمت تولید اسکاج نانو به دلیل بکارگیری! از مواد اولیۀ فرآوری شده، استفاده از تجهیزات خاص! در خط تولید اسکاج نانو و همچنین قیمت بالای مواد اولیه در تولید این محصول، گران بوده و در قیمت مصرف کننده نیز موثر میباشد.

جهت سفارش عمده انواع اسکاج نانو، تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

اسکاج نانو

این روز ها نام اسکاج نانو برندی معتبر و جهانی شناخته شده! است و خوشبختانه کارگاه تولیدی این محصول بی نظیر! با نوع بسته بندی متفاوت برای بر آوردن نیاز خود و خریدار! محترم فعالیت خود را ادامه می دهد. قیمت تولید اسکاج نانو بسیار مناسب می باشد و شما می توانید آن را با! هزینه کم خریداری کنید. این نکته را فراموش نکنید که اسکاج های نانو به هیچ عنوان بوی بدی نمی گیرد.

اسکاج های نانو با نوع بسته بندی های مختلف از رنگ ها و تعداد آن به صورت تکی و یا چندتایی انجام می شود. لیبل قیمت محصول و به عبارتی شناسنامه کالا که در نهایت به سرعت و سهولت در امر خرید به خریدار کمک می کند، بر روی بسته بندی ها مشخص شده است. به شما پیشنهاد می کنیم این اسکاج ها را همین حالا سفارش داده و از آن استفاده کنید.

اسکاج نانو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما