قیمت تولید اسکاج سیمی

قیمت تولید اسکاج سیمی : اسکاج سیمی از قابلیت چربی زدایی بسیار خوبی برخوردار می باشد. تولید کنندگان، این محصول را با استفاده از خط تولید مرغوبی در کارخانه ها و کارگاه های اسکاج بافی تولید و به بازار های سراسر کشور عرضه می کنند. قیمت تولید اسکاج سیمی به مواد اولیه استفاده شده در آن بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت تولید اسکاج سیمی می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا شما را در این امر یاری کنند

قیمت تولید اسکاج سیمی

اسکاج سیمی، از پرمصرف ترین و پرفروشترین مدل های اسکاج است که از یک قطعه اسفنج و رویۀ پارچه ایِ بافته شده از نخ و رشته های نازکِ سیم، تولید میشود. در صورتی که حجمِ تارهای سیمیِ بکار رفته در روکش اسکاج سیمی بیشتر باشد، دارای سطحی زبرتر بوده و ذرات چسبیده به ظروف و یا جرم های سطوح را راحتتر و سریعتر، برطرف میکند. اسکاج های سیمی دارای درجه سختیِ متوسط بوده و در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش، مورد استفاده قرار میگیرند.

قیمت تولید اسکاج سیمی

قیمت اسکاج

برخی از مدل های اسکاج سیمی عبارتند از:

  • اسکاج حصیری

  • اسکاج کبریتی

  • اسکاج گرد

  • اسکاج دورویه

  • اسکاج سیم بافت

قیمت تولید اسکاج سیمی با توجه! به عوامل مختلفی، تعیین میگردد. هزینه های تولید! به دو دسته ثابت و متغیر تقسیم میشوند؛! هزینه های ثابت شامل نیروی کار، مکان تولید،! دستگاههای تولید اسکاج سیمی، مواد اولیه، انرژی مصرفی و… بوده! و هزینه های متغیر نیز شامل کیفیتِ مواد اولیه،! مدل و مجهز بودنِ تجهیزات تولید، افزودن کارایی اسکاج از روشهای مختلف و… میباشد.

بطور کلی اسکاج های سیمی که از مواد اولیه مرغوب و بوسیله دستگاههای مدرنتر تولید شده و دارای کاربردهای متنوع تری باشند، از قیمت تولید بالاتر و در نتیجه قیمت خرید گرانتری نیز برخوردارند.

قیمت اسکاج

اسکاج سیمی

قیمت تولید اسکاج سیمی بسیار مناسب می باشد و شما می توانید اسکاج سیمی را به صورت اینترنتی و یا حضوری تهیه کنید. اسکاج سیمی برای ظروفی که حساس می باشند اصلا مناسب نمی باشد و شما باید برای ظروف حساس از اسکاج های مناسب استفاده کنید. اسکاج سیمی را می توانید در تعداد بالا و به صورت عمده تهیه کنید.

بسیاری از خانوارها و حتی رستوران ها این اسکاج را به صورت عمده تهیه می کنند زیرا مصرفشان در این زمینه بالا می باشند و خرید عمده ی این محصول برایشان با صرفه تر می باشد. اسکاج های سیمی به دلیل اینکه زبر می باشند در هنگام استفاده از آن باید از دستکش ظرفشویی استفاده کرد. اگر تا به حال از اسکاج های سیمی اسافاده نکرده اید می توانید برای یک بار هم که شده این اسکاج ها را خریداری کرده و مشتری دائم این محصول شوید.

اسکاج سیمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما