قیمت تولید اسکاج ساده

قیمت تولید اسکاج ساده : آیا شما به دنبال قیمت اسکاج ساده هستید؟ چه مواردی در قیمت تولید اسکاج ساده تاثیرگذار است؟

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اسکاج ساده  ارزانترین قیمت تولید را در نزد دیگر انواع اسکاج ها دارد. قطعا” آشپزخانه ای را نخواهید یافت که در آن اسکاج ساده وجود نداشته باشد.این نوع اسکاج در کارخانه و کارگاه های اسکاج بافی تولید و روانه بازار می شود. هر چه قیمت تولید این محصول کمتر باشد، قیمت نهایی آن نیز به مراتب کمتر خواهد بود.

قیمت تولید اسکاج ساده

اسکاج معمولی، بیشتر در سه مدل اسکاج کلاسیک! (اسکاج تولید شده از الیاف با سطحِ زبریِ متوسط و بصورت متراکم و فشرده،! بافته شده و معمولا در دو رنگ سبز و آبی)، اسکاج اسفنجی ساده و اسکاج ابری با روکش پارجه ­ای تولید میگردد. اسکاج های ذکر شده از درجۀ نرم تا زبر را تحت پوشش قرار داده و در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش همچون قابلمه ­های تفلون، چدن و غیرتفلون، سینک ظرفشویی، اجاق گاز، سرامیک، کاشی، سرویس بهداشتی، چینی، بلور، نقره جات، سیلور، یخچال، مبلمان و… کاربرد دارند.

قیمت تولید اسکاج ساده

قیمت اسکاج ساده

قیمت تولید اسکاج ساده، با توجه به نوع آن و مواد اولیۀ! بکار رفته متفاوت است؛ همچنین باید هزینه های ثابت و متغیر را نیز مدنظر قرار داد.! با اینحال اسکاج های ساده، نسبت به سایر اسکاج ها! همچون فانتزی و نانو، هزینه تولید کمتری داشته و در نهایت قیمت! مصرف کننده نیز مناسب میباشد.

قیمت اسکاج ساده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما