قیمت انواع اسکاج کنفی

قیمت انواع اسکاج کنفی : اسکاج کنفی با استفاده از الیاف های مرغوب کنف تولید می شود. تولید کننده های این نوع اسکاج در سراسر کشور وجود دارند که با کیفیت های مختلف این محصول را تولید و روانه بازار های سراسر کشور می کنند. هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد، در نهایت قیمت آن نیز بیشتر است .

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت انواع اسکاج کنفی

برای اطلاع از قیمت انواع اسکاج کنفی، می توانید با کارشناسان! ما در ارتباط باشید تا با مشاوره های لازم شما را یاری کنند.

نخ ها و الیاف طبیعی، یکی از متریالِ مورد استفاده در تولید اسکاج میباشد.! کنف، یکی از الیافهای طبیعی است که کاربرد فراوانی در تولید ابزار! و لوازم شستشو دارد. کنف، سازگار با محیط زیست بوده و پس از مدتی، به چرخۀ طبیعت برمیگردد.! انواع اسکاج های کنفی در مدلها، اندازه ها و بسته بندیهای متنوعی توسط برخی از تولیدکنندگان تولید میشود.

اسکاج کنفی دارای تخلخل متوسط، بافت مناسب و منسجم، تولید حجم متوسط کف و بسته بندیهای! مناسب بوده و پس از استفاده های مکرر، حالت اولیه خود را حفظ میکند.

قیمت انواع اسکاج کنفی

قیمت اسکاج

قیمت انواع اسکاج کنفی، کمی از اسکاج های معمولی، گرانتر میباشد؛ دلیل این امر، قیمت بالاترِ الیاف طبیعی نسبت به مصنوعی، نوعِ بخصوصِ تولید و استفاده از دستگاهِ بافتِ جداگانه میباشد.

خرید اسکاج کنفی در بسته بندیهای یک الی بیست و چهار عددی و بیشتر، از طریق فروشگاههای سراسر کشور، سایتهای فروش اینترنتی و یا تماس با تولیدکننده یا نمایندگی های فروش، میسر میباشد.

قیمت اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما