قیمت انواع اسکاج کاموایی

قیمت انواع اسکاج کاموایی : یکی دیگر از انواع اسکاج ها اسکاج کاموایی است که مواد اولیه ی تولید آن از الیاف کاموا است. این محصول متناسب با سلیقه های مختلف طراحی می شود. این نوع اسکاج بسته به جنس کاموای تشکیل دهنده ی آن از نرمی و زبری و نازکی وضخامت کاموا، قیمت های مختلفی دارد. مصرف کننده بر اساس کاربرد و باتوجه به سطح قیمت، برای خرید اسکاج کاموایی می توانند ان راخریداری کنند. قیمت انواع اسکاج کاموایی تسط تولید کنندگان این محصول مشخص می شود.

قیمت انواع اسکاج کاموایی

اسکاج کاموایی از جمله اسکاج های فانتزی است که سابقۀ طولانی در تولید و عرضه به بازار دارد؛ هرچند که در ابتدا بصورت جزیی و خانگی تولید میگردید، اما به تدریج و با گسترش تکنولوژی های تولید، دستگاه بافت اسکاج کاموایی نیز به خط تولید اسکاج کاموایی اضافه گردید.

مدلهای اسکاج کاموایی شامل طرح های میوه، گل، اشکال هندسی و… است که با استفاده از انواع نخ و الیاف طبیعی، مصنوعی یا تلفیقی از هردو مانند انواع کاموا، ابریشم، کتان، کنف و… با ضخامتهای مختلف تولید میشود.

قیمت انواع اسکاج کاموایی

قیمت اسکاج

بافتِ این محصول، بصورت تخلخل کم،! متوسط و زیاد است. از ویژگیهای این محصول میتوان! به قابلیت شستشوی ظروف و سطوح حساس به خط و خش،! مصرف کم مواد شوینده، تولید کف! فراوان و ماندگاری طولانی اسکاج، اشاره کرد.

قیمت انواع اسکاج کاموایی تحت! تاثیر عوامل مختلفی است که نوع مواد اولیه و کیفیت آن، کیفیت! و انسجام بافت و همچنین خرید جزیی یا عمده، از مهمترین! این عوامل میباشد.

جهت خرید عمده اسکاج کاموایی،! تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

اسکاج کاموایی

  • این مدل اسکاج به دلیل دست بافت بودن قیمت بالاتری! نسبت به بقیه اسکاج ها دارد، اسکاج کاموایی در طرح ها! و مدل های بسیار متنوع و گوناگونی در بازار تولید! و عرضه می شود.
  • برخی از آنها به صورت دستی و برخی دیگر به صورت صنعتی! تولید می شوند،قیمت انواع اسکاج های کاموایی معمولا به صورت آنلاین اطلاع رسانی‌ می شود.
  • اسکاج های کاموایی مدل های مختلفی دارند زیرا برای تهیه آنها از کامواهایی با طرح ها و جنس های متعدد استفاده می شود.
  • یکی از مهم ترین دلایل تنوع اسکاج های کاموایی این است که مصرف کنندگان بتوانند با استفاده از کاربردشان از این مدل اسکاج ها استفاده کنند
  • فروش اسکاج های کاموایی به صورت عمده ازطریق اینترنتی نیز انجام میپذیرد
  • اگر دوست دار تمیز ترین ها و با کیفیت ترین ها هستید پس ظروف خود را با خیال آسوده به این اسکاج ها بسپارید و اولویت خرید اسکاج را اسکاج های کاموایی قرار دهید.

اسکاج کاموایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما