مجموعه پاک گستران شما را به خرید بهترین محصولات اسکاچ و سیم ظرفشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع اسکاج ظرفشویی آفتابگردان

اسکاج آفتابگردان یکی از معروف ترین وسیله ها در آشپزخانه است که مدل آن به شکل گل آفتابگردان بوده و خانم ها به صورت روزانه از آن برای تمیز کردن و انجام کار های خانه استفاده می کنند.شکل ظاهر٬ جنس و میزان نرمی و زبری اسکاج برای افراد بسیار اهمیت دارد زیرا برخی بانوان به پوست دست خود بسیار اهمیت می دهند و به صورت شبانه روزی در حال استفاده از اسکاج هستند بنابراین جنس آن باید به گونه باشد تا دست ها آسیب نبینند و دچار پوسته پوسته شدن نشوند. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است هنگام شستن ظرف ها از دستکش استفاده شود.

عرضه کنندگان اسکاج در حال تلاش هستند تا اسکاج ظرفشویی با کیفیت تولید کنند که نظر مشتریان را به خود جلب کند. یکی از پر طرفدار ترین و با کیفیت ترین این نوع اسکاج ها٬ اسکاج آفتابگردان می باشد که نسبت به اسکاج های دیگر مورد پسند افراد بیش تری قرار گرفته است.
در سال های اخیر به دلیل این که افزایش جمعیت بسیار رشد داشته و تولید مواد دور ریختنی نیز بیش تر شده است و باکتری ها و میکروب ها نیز در محیط هر خانه ای رو به افزایش هستند و نیاز افراد به وسایل و مواد ضد عفونی کننده بیش تر شده است و این امر باعث شده نیاز و تقاضای مردم برای تولید اسکاج نیز بیش تر شود به همین دلیل تولید کنندگان اسکاج برای رفع نیاز مردم این محصولات را به صورت انبوه تولید و به بازار عرضه می کنند.اسکاج یکی از مهم ترین محصولاتی است که برای تمیزی و نظافت آشپزخانه به کار می رود و باعث می شود هر گونه میکروب و باکتری از روی ظرف ها پاک شود.اسکاج مدل آفتابگردان به دلیل بافت منحصر به فردی که در خود دارد قدرت جذب بالایی نیز داشته و سطح های آغشته به چربی را با یک حرکت و خیلی آسان پاک می کند.بافت این نوع اسکاج بسیار نرم بوده و قابلیت کشسانی را نیز در خود دارد به همین دلیل می تواند چربی ها را با مقدار کمی آب و فشار دست بر روی ظرف و یا سطوح مورد نظر پاک کند.پر باکتری و پر میکروب ترین قسمت خانه سرویس بهداشتی نیست٬ بلکه توالت می باشد. میکروب و باکتری ها به آشپزخانه علاقه ی زیادی دارند و وسیله ای که بیش ترین عامل میکروب را دارد اسکاج می باشد.
به همین دلیل بهترین وسیله و بهترین عملکرد برای داشتن ظرف هایی عاری از هر گونه میکروب شستن و تمیز کردن آن ها با ماشین لباسشویی می باشد زیرا ماشین لباسشویی این عمل را با آب داغ و حرارت بسیار بالا بر روی ظروف کثیف انجام می دهد و افراد وسواس می توانند با خیالی راحت از ظروف خود استفاده کنند. البته برای انجام این کار باید از حداکثر حرارت انرژی درون ماشین استفاده کنید زیرا در حالت عادی حرارت بر روی صرفه جویی انرژی تنظیم شده و آب به خوبی داغ نمی شود و عمل نتیجه ای نیز نخواهد داشت.زیرا باکتری ها و میکروب های مقاوم فقط با حرارت بالا از بین می روند. البته برخی افراد قادر به خرید این ماشین نمی باشند پس بهتر است نکاتی را برای تمیز کردن اسکاج رعایت کنند تا از بروز میکروب بر روی ظرف های جلوگیری کنند. برخی از این نکات را در زیر مورد بررسی قرار دادیم:

  • اسکاج ها را باید هر هفته به خوبی از هر گونه میکروب پاک نمود. برای پاک کردن اسکاج از هر گونه میکروب و باکتری تنها مواد های شوینده و آب کافی نبوده زیرا این میکروب ها در اسکاج بسیار مقاومت بالایی دارند و به راحتی از بین نمی روند. 
  • یکی از بهترین روش ها قرار دادن اسکاج در مایع سفید کننده می باشد. متخصصان بر این باورند که مایع سفید کننده ۹۹ درصد باکتری های موجود در اسکاج را از بین می برد. برای این کار سه قاشق غذا خوری و یک لیتر کافی می باشد و لازم است اسکاج پنج دقیقه درون این مواد قرار گرفته و سپس آبکشی شود.
  • یکی دیگر از روش های موثر قرار دادن اسکاج درون مایکروویو می باشد. البته این کار به پای مایع سفید کننده نمی رسد و فقط مقدار کمی از باکتری ها را از بین برده و باعث تمیزی اسکاج می شود.
  • قبل از قرار دادن اسکاج درون مایکروویو بهتر است بیش از حد خیس شود تا آن جا نسوزد. این کار بهتر است یک روز در میان انجام شود.
  • نکته قابل توجه پس از شستشوی اسکاج ها این است که باید به خوبی خشک شود و سپس مورد استفاده قرار گیرد. اگر عکس این موضوع اتفاق بیفتد؛ میکروب ها و باکتری ها دو برابر می شود.
  • محققان با بررسی های فراوان به این نتیجه رسیدند که شستن اسکاج درون ماشین ظرفشویی نیز تقریبا تمام باکتری های موجود بر روی آن را از بین می برد.

اسکاج آفتابگردان بافتنی تشکیل شده از کاموا های رنگی و الیاف و همچنین نخ های رنگی می باشد که با توجه به شکلی که آفتابگردان دارد با کاموا و یک قلاب از نوع قلاب بافی به آسانی قابل بافتن می باشد و می توان با طرح و سلیقه ی دلخواه خود آن را بافت.

باید توجه داشت که در بافت اسکاج آفتابگردان باید شش بافت زنجیره ای رسم کرده و در انتهای گره ی اول باید بافت نامرئی به کار برده شود. در داخل نیز باید بیست و سه عدد پایه دوبل به کار گرفته شود. باید دقت کرد که گره بافت نامرئی حتما باید انجام شود.

برای بافتن گلبرگ های گل آفتابگردان باید مطابق دفعه اول پیش رفته و تنها تفاوتش این است که باید پنج زنجیره بافت و در همان نخ گلبرگ نیز از یک پایه دوبل بافته شده و سه زنجیره باید استفاده کرد تا حلقه ای ایجاد شود و در حلقه ی ایجاد شده باید هفت عدد پایه بلند بافته شود. در گره ایجاد کرده باید در رج قبل پایه کوتاه بافت با این کار یک گلبرگ ایجاد می شود برای بافتن گلبرگ های دیگر نیز باید همین روش را مدام تکرار نمود تا گلبرگ ها تمام شود. اگر پس از بافت گلبرگ هایی نامنظم شکل گرفتند نباید ناراحت بود زیرا در آخر کار می توان با یک حرکت ساده آن را جبران کرد.

خانم های علاقه مند به این کار می توانند علاوه بر سرگرمی با بافت این نوع اسکاج برای خود درآمد زایی نیز داشته باشند.

این کار نوعی هنر دستی و کار سنتی نیز محسوب می شود و برای بافت این محصول زحمت زیاد دست و چشم با جان و دل به کار رفته است و لازم به ذکر است بدانیم که اسکاج هایی که با هنر دست تولید می شوند قدرت جذب آب بالایی داشته و هنگام خشک شدن نیز زمان طولانی نیاز دارد. طول عمر این اسکاج ها بسیار بالا بوده و به سادگی خراب نشده و از بین نمی روند.

به دلیل دوام بالایی که این نوع اسکاج دارد تقاضای مشتریان نیز برای خرید این محصول بسیار زیاد می باشد. این اسکاج ها با توجه به سایز و اندازه هایی که دارند قیمت آن ها تعیین می شود و توسط کارخانه های تولید کننده بین دست فروشان و فروشگاه ها عرضه می شوند.

البته بانوان گرامی می توانند به راحتی در خانه این طرح اسکاج یا طرح های متنوع دیگری از انواع اسکاج ظرفشویی را ببافند و به صورت اینترنتی یا در مراکز فروش های مخصوصی که وجود دارد به مردم بفروشند. اگر به صورت عمده کار خود را بفروشند سود بیش تری در برابر خرید تکی مشتریان خواهند داشت.

برای شستشوی ظروف و از بین بردن چربی بهترین مدل اسکاج همین طرح می باشد و با مقدار کمی مایع ظرفشویی بر روی خود بسیار کف می کند.

با توجه به طرح باز گل های آفتابگردان و غنچه نبودن آن ها می توان از این محصول برای نگه داری صابون نیز استفاده نمود زیرا پس از استفاده از صابون اگر آن را روی قسمت گل های آن قرار دهیم آب صابون توسط آن جذب شده و مانع کثیف شدن و لیز خوردن صابون می شود. 

با خرید این محصول می توانیم از محصولات داخلی کشورمان ایران حمایت کرده و زحمت های بانوان عزیز کشورمان را به نحوی جبران کرده و با خرید بیش تر خود از این گونه افراد باعث ایجاد انگیزه در آن ها شویم تا نحوی کمکی در برابر زحمت های گران مایه آن ها انجام داده باشیم.

قیمت انواع اسکاج ظرفشویی آفتابگردان

حمید شامحمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پاک گستران شما را به خرید بهترین محصولات اسکاچ و سیم ظرفشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید