پاک گستران
خانه / اسکاج ضدخش / قیمت انواع اسکاج ضد خش

قیمت انواع اسکاج ضد خش

قیمت انواع اسکاج ضد خش : اسکاج های ضد خش به اسکاج هایی گفته می شود که به ظروف آشپزخانه ما آسیبی نمی رسانند. پس درنتیجه اسکاج های ضد خش باید از مواد اولیه و الیاف های مرغوب تولید شوند. این نوع اسکاج ها ضد حسایت هستند.

قیمت انواع اسکاج ضد خش

این اسکاج ها درطرح و رنگ های مختلفی تولید وعرضه می شوندکه قیمت آنها با یکدیگر تفاوت دارند. این اسکاج ها جزو پرفروش ترین نوع اسکاج محسوب می شوند. به دلیل خاصیت ضد خشی که دارندجزو با کیفیت ترین اسکاج ها به شمار می آیند. شما می توانید قیمت انواع اسکاج ضد خش را از فروشندگان این محصول جویا شوید

اسکاج ضدخش یا همان اسکاج نرم، اسکاجی است که با استفاده از انواع مواد اولیۀ نرم و لطیف تولید شده و کاربرد اصلی آن در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش میباشد. انواع اسکاج ضدخش در مدلهای متنوعی به بازار عرضه میشوند که برخی از این مدلها عبارتند از:

 • اسکاج اسفنجی ساده

 • اسکاج اسفنجی سیمی

 • اسفنجی پارچه ای

 • اسکاج حوله ای

 • اسکاج نانو

 • انواع اسکاج های فانتزی: شامل اسکاج های میوه ای، اسکاج های دارای اشکال هندسی، اسکاج گل و…

 • انواع اسکاج های بافتنی: اسکاج کاموایی و اسکاج قلاب بافی، در این گروه قرار دارند.

 • خورشیدی

 • کبریتی

 • گرد

 • اسکاج های جادویی

قیمت انواع اسکاج ضد خش

قیمت اسکاج

قیمت انواع اسکاج ضدخش، به دلیل تنوع مدل، درجۀ کیفیت مواد اولیه و بافت، معمولی یا صادراتی بودن و برخورداری از برخی ویژگیها و… متفاوت است.جهت دریافت لیست انواع مدلهای اسکاج ضدخش و قیمت آنها، سفارش عمده و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

قیمت اسکاج

اسکاج ضدخش

امروزه اسکاج هایی در بازار تولید می شود با نام اسکاج ضد خش،! که از هر لحاظ کاربردی و مفید است به خصوص برای ظروف تفلون! و چدن که شستشوی آن حساس می باشد. بازار فروش این نوع اسکاج ها! داغ است از این رو تولیدکنندگان، انواع اسکاج های ضدخش را با کیفیت های! مختلف و قیمت های متفاوت به بازار ارائه می کنند.

قیمت انواع اسکاج های ضدخش در بازار! را تولیدکنندگان براساس کیفیت تولید تعیین می کنند و فروشندگان با سود اندکی آنها را بفروش می رسانند؛ با وجود سود اندک برای فروشندگان چون تقاضا برای این نوع اسکاج ها در بازار زیاد است باید در بازار همیشه با کیفیت های مختلف وجود داشته باشد.

اسکاج ها بدلیل تنوع بالا باید توسط مصرف کنندگان یعنی مردم عادی استفاده شوند تا خودشون از نزدیک کیفیت آنها را مشاهده کنند و معمولاً خانم ها وقتی از نوع کیفیت یک اسکاج مطمئن شوند مشتری دائم همان نوع اسکاج و یا همان مارک اسکاج خواهند شد.

اسکاج ضدخش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش و خرید اسکاج ضدخش در تبریز

قیمت فروش و خرید اسکاج ضدخش در تبریز

قیمت فروش و خرید اسکاج ضدخش در تبریز بسیار مناسب و مقرون به صرفه می …

پاسخی بگذارید