قیمت انواع اسکاج حوله ای

قیمت انواع اسکاج حوله ای : اسکاج حوله ای را با نام اسکاج زری هم در بازار می شناسند. رویه این اسکاج از نخ های زربافت تولید می شود. مصرف کنندگان از اسکاج های زربافت استقبال بیشتری می کنند. از این محصول برای شست وشوی ظروف آشپزخانه و همچنین سطوح مختلف استفاده می کنند. قیمت انواع اسکاج حوله ای را از فعالان در این حوزه پرس و جو کنید.

قیمت انواع اسکاج حوله ای

انواع اسکاج حوله ای را می توانید از فروشگاه های سراسر کشور تهیه کنید.

اسکاج حوله ای، محصولی پرکاربرد، باکیفیت و بسیار مناسب جهت شستشوی ظروف و سطوحی است که نیازمند مراقبت بوده و به خط و خش حساس میباشند. این محصول با دارا بودن اسفنج و روکش حوله ایِ بسیار نرم، حجم زیادی از کف را تولید کرده و در عینِ مراقبت از ظروف، شستشویی عالی را انجام میدهد.

اسکاج نرم حوله ای، در مدلهای مختلفی توسط بسیاری از تولیدکنندگان کوچک و بزرگ، تولید شده و در بسته بندی، رنگ و اندازه های متنوع، به بازار عرضه میشود.

برخی از مدلهای اسکاج حوله ای عبارتند از:

  • اسکاج حوله ای پارچه ای
  • اسکاج اسفنجی با روکش پارچه ای
  • اسکاج گرد
  • اسکاج کبریتی

قیمت انواع اسکاج حوله ای

قیمت اسکاج

قیمت انواع اسکاج حوله ای، بنا به کیفیت مواد اولیه،! نوعِ بسته بندی، نوعِ بافت و تولید، قابلیت های افزوده شده! به اسکاج جهت ارتقای کیفیت و کارکرد آن، و همچنین خرید عمده یا جزیی آن متفاوت میباشد.

جهت دریافت لیست قیمت مدلهای اسکاج حوله ای،! سفارش عمده و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

قیمت اسکاج

اسکاج حوله ای

یکی از محبوب تری و مرغوب ترین انواع اسکاج ها،! اسکاج حوله ای است. این نوع اسکاج دارای انواع متعددی! بوده و در جنس ها و ابعاد متنوع و گوناگون! تولید می شوند. در واقع این تنوع در رنگ و طرح نوعی احترام به نظرو سلیقه مصرف کننده است چراکه سلیقه تمام مخاطبان و مشتریان در تولید اسکاج را مد نظر قرار داده و به این ترتیب، روز به روز بر تعدا متقاضیان افزوده خواهد شد.

از دیگر دلایلی که این محصول به عنوان پر طرفدارترین انواع اسکاج محسوب می شود،! قیمت انواع اسکاج حوله ای به قیمت منصفانه و مناسب است مچنین دوام! و ماندگاری خوب اسکاج حوله ای برای فروش بیش از حد آنها مزید بر علت شده است. اسکاج حوصله ای متشکل! از یک اسفنج بسیار نرم و لایه ای به عنوان روکش است! که از الیافی بسیار نرم و با کیفیت تهیه شده و قدرت زیادی در شستن ظروف و پاک کردن انواع چربی ها دارد.

اسکاج حوله ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما