فروش عمده اسکاج ضد خش

فروش عمده اسکاج ضد خش : اسکاج ضد خش از مزایای زیادی برخوردار می باشد. رویه این اسکاج با استفاده ار نخ های مرغوب زر بافت تولید می شود. اسکاج ضد خش با ظروف مختلف سازگاری دارد. این اسکاج هیچ گونه خدشه ای را به ظروف شما وارد نمی کند. با استقاده از این اسکاج برای مدت بسیار زیادی می توانید از ظروف تفلونی خود بدون هیچگونه صدمه ای به لایه تفلونی آن استفاده کنید. فروش عمده اسکاج ضد خش توسط عمده فروشان انجام می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش عمده اسکاج ضد خش

اسکاج ضدخش یا اسکاج نرم، گروهی از اسکاج ها هستند که با استفاده از مواد اولیۀ نرم و لطیف تولید میشوند؛ کارکرد اصلی اسکاج های ضدخش، مراقبت در هنگام شستشوی ظروف و سطوحی است که به خط و خش حساس هستند. مواد اولیه مورد استفاده در تولید اسکاج ضدخش عبارتند از: اسفنج، فوم، پارچه، حوله، ابریشم، کتان، کاموا و سایر الیاف و نخ های مصنوعی و طبیعی.

فروش عمده اسکاج ضد خش

فروش اسکاج

اسکاج ضدخش در چند گروه اصلی تولید میشوند! که هرکدام از آنها نیز دارای مدلهای مختلفی میباشند:! اسکاج های اسفنجی (ساده و روکش دار)، اسکاج های فانتزی! (شامل اسکاج های طرح میوه، طرح گل، اشکال هندسی مانند گرد، مستطیل و…)،! انواع اسکاج های بافتنی (اسکاج های کاموایی! و اسکاج های قلاب بافی)، اسکاج های حوله ای،! اسکاج های نانو، اسکاج های جادویی و…

هرکدام از مدلهای اسکاج ضدخش،! علاوه بر شستشوی ملایم ظروف، دارای ویژگیهای مختص! به خود بوده که کیفیت و کارآیی آنها را ارتقا داده است.

جهت خرید عمده انواع اسکاج ضدخش، تماس حاصل فرمایید.

فروش اسکاج

اسکاج ضدخش

این نوع اسکاج به دو جنس نرم و ضد خش وجود دارد! که مناسب برای شست و شوی ظروف کریستال و دیگر ظروف! پذیرایی آشپزخانه طراحی شده است .

قابلمه های تفلون و… علاوه بر سریع کردن کار آشپزخانه! و شست و شو را راحت نموده . استفاده از این نوع اسکاج های ضدخش از خراشیدگی! و پوسیدگی  آن جلوگیری می کند و همچنین دوام آن! نیز افزایش می یابد و با هر بار استفاده از این نوع اسکاج کیفیت اولیه آن ازبین نمی رود و فروش عمده اسکاج ضدخش نیز صورت می گیرد و هم به صورت تکی.

این اسکاج در چند گروه اصلی تولید می شوند که هرکدام از آن ها مدل های مختلفی دارد . اسکاج های اسفنجی شامل ساده و روکش دار ؛  اسکاج های فانتزی که مدل های  میوه ای و حیوانات ؛گل ؛ اشکال هندسی مثل مربع و مستطیل و دایره را شامل می شود .

اسکاج ضدخش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما