فروش عمده اسکاج ساده

فروش عمده اسکاج ساده : اسکاج ساده به دلیل قیمت ارزان خود توانسته جای خود را در اکثر آشپزخانه ها پیدا کند و به عنوان پرفروش ترین اسکاج شناخته شود. اسکاج ساده در طرح ها و رنگ های مختلف و در سایزهای گوناگون و با اشکال مختلف در کارخانه ها و کارگاه های اسکاج بافی تولید و در فروشگاه های سراسرکسور به صورت عمده و خرده به فروش می رسد.

فروش عمده اسکاج ساده

اگر به دنبال فروش عمده اسکاج ساده هستید ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع اسکاج های اسفنجی و اسکاج های مستطیلی با بافت بسیار متراکم و درهم تنیده، از معمول ترین مدلهای اسکاج ساده هستند. اسکاج های ساده، تنوع مدل کمی داشته و درجۀ نرم، متوسط و زبر، تمامی نیازهای شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش را برطرف میسازد.

اسکاج های اسفنجی ساده و یا با روکش پارچه ای، از پرفروشترین مدلهای اسکاج میباشند که با مصرف کم مواد شوینده، تولید کف زیاد، قیمت مناسب و ماندگاری طولانی، محصولی مقرون بصرفه هستند.

فروش عمده اسکاج ساده

فروش اسکاج

مدلهای اسکاج ساده عبارتند از:

  • اسکاج کبریتی

  • اسکاج خورشیدی

  • اسکاج گرد

  • اسکاج اسفنجی ساده

  • اسکاج دولایه

  • اسکاج سیمی

این اسکاج ها در بسته بندیهای متنوعی از یک تا 24 عددی موجود بوده! و قابلیت خرید عمده را نیز دارا میباشند. فروش عمده اسکاج ساده،! معمولا شامل بسته های دوازده، بیست و چهار عددی و بالاتر است. بسته های فله اسکاج ساده، با توجه به نیاز و سفارش مشتریان آماده میشوند.

جهت سفارش عمده اسکاج ساده و آگاهی از شرایط ارسال رایگان، با ما در تماس باشید.

فروش اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما