فروش عمده اسکاج اسفنجی

فروش عمده اسکاج اسفنجی : اسکاج اسفنجی از جایگاه ویژه ای در نزد مصرف کنندگان انواع اسکاج قرار دارد. قدرت چربی زدایی این محصول بسیار زیاد بوده و لکه های چربی را به خوبی از بین می برد. اسکاج اسفنجی، تفلون شوی بوده و هیچگونه صدمه ای را به ظروف آشپزخانه شما وارد نمی کند.اسکاج اسفنجی به صورت عمده و خرده در بازار به فروش می رسد. برای اطلاع از فروش عمده اسکاج اسفنجی، با عمده فروشان این محصول در ارتباط باشید.

فروش عمده اسکاج اسفنجی

اسکاج اسفنجی و مدلهای مختلف آن، در زمرۀ پرفروشترین مدلهای اسکاج میباشند. اسکاج های اسفنجی در دو گروه اصلیِ اسکاج اسفنجی ساده و اسکاج اسفنجی روکش دار، تولید میشوند. مواد اولیۀ مورد استفاده در تولید رویۀ اسکاج اسفنجی، نخ و یا ترکیبی از نخ و سیم است.

مدل های اسکاج اسفنجی عبارتند از:

  • اسکاج اسفنجی ساده

  • اسکاج کبریتی

  • اسکاج خورشیدی

  • اسکاج سیم بافت

  • اسکاج گرد

  • اسکاج کره ای

  • اسکاج های اسفنجی فانتزی

فروش عمده اسکاج اسفنجی

فروش اسکاج

فروش عمده اسکاج اسفنجی، برای تولیدکننده دارای مزایای فراوانی است: دریافت نقدینگی بیشتر به دلیل فروش عمده، کاهش یافتنِ هزینه های ثابت و متغیر همچون بسته بندی و حمل و نقل. خرید عمده اسکاج نیز بدلیل سهولت حمل و نقل و پرداخت هزینه کم و یا رایگان بابت آن، تخفیف در خرید سفارش فله ای اسکاج و همچنین سود بیشتر در فروش جزیی، برای توزیع کنندگان و مصرف کنندگان عمده، مقرون به صرفه میباشد.

جهت خرید عمده اسکاج اسفنجی، تماس حاصل فرمایید.

فروش اسکاج

اسکاج اسفنجی

فروش عمده اسکاج اسفنجی از رونق بالایی رو به رو می باشد.! یکی از با کیفیت ترین و پر طرفدارترین انواع اسکاج های تولیدی، اسکاج اسفنجی می باشد.! این نوع اسکاج ها معمولا در ابعاد و اندازه های! مختلف و با رنگ بندی متنوع به بازار عرضه می شوند و قابلیت پاک کردن سخت ترین! لکه ها و آثار باقی مانده از پخت و پز از سطح ظروف! را دارا می باشد.

عموما رستوران ها و خیلی از خانوار این اسکاج را عمده خریداری می کنند زیرا برای آن ها سود بالایی دارد و قیمت این محصول بسیار پایین می آید.

اسکاج های اسفنجی مزیت های زیادی دارند که یکی از آن ها این است که به هنگام شستن ظروف مایع ظرفشویی را در خود نگه می دارد و در مصرف آن صرفه جویی می شود. پیشنهاد ما به شما استفاده از این نوع اسکاج می باشد.

اسکاج اسفنجی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما