مجموعه پاک گستران شما را به خرید بهترین محصولات اسکاچ و سیم ظرفشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده اسکاج اسفنجی بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسکاج‌های اسفنجی را چطور تمیز کنیم؟مراکز خرید اسکاج اسفنجی مرغوب

اسکاج اسفنجی یکی از پرکابرد ترین وسیله ها در آشپزخانه می باشد‌. بودن یک یا دو اسکاج اسفنجی در هر آشپزخانه ضروری است. اسکاج و سیم ظرفشویی از پر کاربرد ترین اشیائی هستند که در آشپزخانه دیده می شوند. اسکاج اسفنجی ها رنگ ها و طرح های مختلفی دارند شما هر رنگ یا طرحی را که بخواهید می توانید از فروشگاه های سراسر کشور یا فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید. نیز اسکاج ها در اندازه های مختلفی وجود دارند. اسکاج ها باید همیشه تمیز و ضد عفونی شوند. 

فروش عمده اسکاج اسفنجی بدون واسطه

اسکاج‌های اسفنجی را چطور تمیز کنیم؟

اسکاج‌های اسفنجی را چطور تمیز کنیم؟ اسکاج اسفنجی از آلوده ترین وسیله ها در آشپز خانه است. اسکاج اسفنجی تواند ولی میکروب و باکتری در بافت های خود نگه دارد و باید همیشه ان را  تمیز و ضد عفونی کنیم. استفاده از مایع های سفید کننده می تواند کمک زیادی به شما در ضد عفونی کردن و از بین بردن میکروب ها کند.

رطوبت یکی از مهم ترین عوامل آلوده شدن اسکاج ها باشد و بهتر است که آنها را در معرض باد و هوای بیرون قرار دهیم. سرکه نیر می تواند به ما در ضد عفونی کردن اسکاج کمک زیادی کند‌. می توانید بعد از اینکه شست و شوی شما تمام شد آن را با آب گرم و مایع های ظرفشویی بشویید و با فشار زیاد آب را از بافت های آنها خارج کنید و در محلی که هوای بیرون جریان داشته باشد قرار دهید تا خشک شود. اغلب مردم فکر می کنند چون اسکاج ها تماس مداوم با آب و مایع ظرفشویی دارند بسیار تمیز می باشند و جزو گروه تمیز ترین وسیله های آشپزخانه هستند غافل از آنکه بسیاری میکروب به خود می گیرد و باعث مسمومیت غذایی می شود. سعی کنید همیشه آنها را ضد عفونی و تمیز کنید. 

اسکاج ها قبلا اکثر آنها بافتنی بوده است. و شستشو آنها راحت تر است‌. و می توانیم برای خود و اعضای خانواده  ببافیم. و سیم ظرفشویی و اسکاج های اسفنجی صنعتی هستند‌. اما هر دو مدل هم اسکاج دست ساز و هم اسکاج صنعتی باید حتما تمیز و ضد عفونی شوند‌.

مراکز خرید اسکاج اسفنجی مرغوب

مراکز خرید اسکاج اسفنجی مرغوب خرید اسکاج اسفنجی مرغوب هم می تواند از طریق اینترنتی باشد و همحضوری. شما می توانید اسکاج در هر رنگ و طرح و اندازه ای که بخواهید از فروشگاه های سراسر کشور و همینطور فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید‌‌. یکی از این مرکز خرید ها ها اسکاج طاووس است که در بسیاری از شهر ها دارای نمایندگی می باشد. 

مراکز خرید و فرو‌شگاه های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که می توانید اسکاج های مختلف را تهیه کنید. 

حمید شامحمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پاک گستران شما را به خرید بهترین محصولات اسکاچ و سیم ظرفشویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید