فروش انواع اسکاج گلابی

فروش انواع اسکاج گلابی به چه صورت است؟ با چه اندازه ها ورنگ هایی تولید می شود؟ ازکجامی شود آن را تهیه کرد؟

اسکاج های گلابی درمدلهای بافتنی، اسفنجی و غیره در رنگهای مختلف وجود دارد که ازمواد اولیه  بسیار با کیفیتی تولید می شود. فروش انواع اسکاج های گلابی هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیراست. برای تهیه اسکاج گلابی بامشاورین و کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا شما را یاری کنند.

فروش انواع اسکاج گلابی

اسکاج های میوه ای دارای تنوع زیادی در مدل، شکل، رنگ، اندازه و بسته بندی دارند. یکی از پرطرفدارترین مدلهای اسکاج میوه ای، اسکاج گلابی است که با استفاده از مواد اولیه مختلفی همچون اسفنج، فوم، کاموا، کتان، ابریشم و سایر انواع الیاف تولید میشود. با توجه به نوع مواد اولیه، شکل و طرح اسکاج گلابی متفاوت بوده و حجمِ کفِ تولید شده در آن به میزان متوسط و یا زیاد میباشد.

فروش انواع اسکاج گلابی

فروش اسکاج

فروش انواع اسکاج گلابی در بسته بندی های مختلف شامل یک،! دو، سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی و بیشتر، انجام میگیرد.! با توجه به ظاهر زیبا و رنگبندی شاد اسکاج های گلابی،! این اسکاج به محصولی محبوب و پرفروش در میان مدلهای اسکاج میوه ای! تبدیل شده است.

خرید اسکاج گلابی از طریق مراجعه! به سوپرمارکتها، فروشگاه های زنجیره ای، سایتهای فروش اینترنتی! و یا تماس مستقیم با تولیدکننده و نمایندگیهای فروش، امکانپذیر میباشد.

فروش اسکاج

اسکاج گلابی

اسکاج های گلابی با استفاده از کامواهای خوش رنگ! و با کیفیت که به شکل گلابی بافته شده اند تولید می شود! و این ظاهر زیبا، نشان دهنده خلاقیت و هنر تولید کننده می باشد .! شما می توانید از این محصول چشم نواز و ایده آل برای زیبا کردن آشپزخانه هایتان استفاده کنید! وبه دوستان و نزدیکان خود نیز هدیه بدهید.

اسکاج های گلابی مقاومت بالایی! در برابر آب داغ و فشار دست را دارا می باشند. با ریختن مقدار کمی! مایع ظرفشویی بر روی این اسکاج ها کف فراوانی ایجاد می شود و این مسئله باعث می شود  که در مصرف مایع نیز صرفه جویی شود .

از اسکاج گلابی برای تمیز کردن کابینت ها ، شیشه های منازل واداره ها وحتی سرامیک های کف منازل اسفتاده می شود.

اسکاج گلابی نرم ، سبک و زیبا در آشپز خانه ی همه شما خانم های  با سلیقه !

اسکاج گلابی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما