فروش انواع اسکاج کاموایی

فروش انواع اسکاج کاموایی : آیا تا به حال اسکاج کاموایی را دیده اید؟؟ آیا با طرح ها ورنگ های اسکاج کاموایی آشنا هستید؟ اسکاج کاموایی بسیار متنوع و دارای اشکال مختلفی می باشند. این نوع اسکاج از کیفیت خوبی نسبت به دیگر اسکاج ها برخورداراست.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش انواع اسکاج کاموایی

این نوع اسکاج ها با نخ های کاموایی بافته می شود. اسکاج های کاموایی بیشتر درکارگاه های کوچک خانگی تولید می شودوکاموا جز مواد اولیه ساخت وتولید این اسکاج است. اسکاج های کاموایی به دو صورت دستی وماشینی تهیه می شودکه هر کدام از آن ها بسته به نوع کاموا وطرح ورنگ آن متفاوت است. فروش انواع اسکاج کاموایی به صورت خرده و عمده انجام می شود و از طریق اینترنت هم قابلیت دسترسی وجود دارد.

اسکاج کاموایی، اسکاجی است بافته شده از انواع نخ و الیاف طبیعی، مصنوعی یا ترکیبی از هر دو که با ایده گرفتن از انواع طرح ها و شکلهایی همچون میوه، گل، اشکال هندسی و… تولید میشوند. برخی از مدلهای اسکاج کاموایی نیز با استفاده از کامواهای پرزدار بافته میشوند که طول رشته های این کامواها کوتاه، متوسط و بلند است.

فروش انواع اسکاج کاموایی

فروش اسکاج

اسکاج های کاموایی، در گروه اسکاج های نرم طبقه! بندی شده اند و به همین جهت در شستشوی ظروف و سطوح حساس! به خط و خش، کاربرد و کارایی بهتری دارند. همچنین با مصرف کم مواد! شوینده و تولید حجم زیادی از کف، در عینِ شستشو و نظافت بهتر،! در طولانی مدت مقرون به صرفه نیز میباشد.

فروش انواع اسکاج کاموایی از طرق مختلفی انجام میگیرد:

  • عرضه در سوپرمارکتها و فروشگاههای زنجیره ای:! خریداران اسکاج های کاموایی از این طریق، معمولا مصرف کنندگان خانگی! و مشتریان با مصرف محدود هستند.
  • فروش از طریق نمایندگیها، عوامل توزیع و سفارش مستقیم به تولیدکننده:! مشتریانِ این واحدها، مصرف کنندگان عمده اسکاج از جمله صاحبان فروشگاهها، آشپزخانه ها، هتلها و… میباشند.

فروش اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما