فروش اسکاچ به قیمت کارخانه

فروش اسکاچ به قیمت کارخانه م یتواند توجه بسیاری را به خود جذب کند. آیا می دانید یک اسکاج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ ما انواع مختلف اسکاج را به قیمت کارخانه به فروش می رسانیم.

اسکاج

اگر کمی عقب برگردیم! این موضوع فکرمان را مشغول می کند که قدیمی ها !چگونه ظروف خود را می شستند با این که مواد شوینده ای وجود نداشت خوب باید گفت شوینده ی آن ها شن و ماسه! و خاک بوده است !به این صورت که مقداری شن و ماسه را داخل ظروف می ریختند! و با پارچه ای به شدت ظروف را مثل اسکاج می ساییدند تا کثیفی ها و آثار به جا مانده از غذاها تمیز شود.
خوب امروزه موضوع بسیار فرق کرده و امکاناتی ساخته و تعبیه شده که نیازی به این کارها نیست.
اگر یادتان بیاید تا چند سال پیش فقط تاید! لباس شویی وجود داشت که برای شستن همه چیز از آن استفاده می کردیم ولی خوب حالا خیلی خوب شده است و برای هر چیزی شوینده مخصوص !به آن ساخته شده است.

اسکاج

فروش اسکاچ به قیمت کارخانه

در بین چیزهای که انسان برای شستن همیشه به دنبال ابزار جدیدی برای آن است ظروف می باشد زیرا انسان از ظروف برای پخت و پز و خوردن استفاده می کند و برای جلوگیری از بیماری این ظرف ها باید به خوبی شسته و تمیز شوند.
اسکاج که برای شست و شوی و ساییدن ظرف های کثیف استفاده می شود بهترین ابزار برای این کار می باشد زیرا کافی است فقط مقداری شوینده روی ظرف ها ریخته و بقیه کارها را با اسکاج انجام دهید.

یک اسکاج باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

  • جنس اسکاج باید به گونه ای باشد که به راحتی بتواند ظروف را بساید.
  • هنگام استفاده باعث ایجاد زخم در دست و انگشتان نشود.
  • نحوه ی به دست گرفتن آن آسان باشد.

و در نهایت استفاده کننده رضایت کامل از آن را داشته باشد.

فروش اسکاچ به قیمت کارخانه

اسکاج در انواع مختلف

اسکاج، ابزاری مناسب برای شستشوست که طیف گسترده ای از نیازهای تمیزکاری! و نظافت مشتریان اعم از مصارف خانگی و صنعتی را برطرف میکند.

سطوح و ظروفِ نیازمندِ شستشو، از لحاظ میزان آلودگی با یکدیگر متفاوت هستند.! بسته به کم یا زیاد بودن کثیفی، سطحی یا عمیق بودن، چسبنده بودن! یا نبودن آنها، انواع مختلفی از اسکاج، کاربرد خواهند داشت.! به همین منظور اسکاج در انواع مختلف، تولید شده و هرکدام با دارا بودن ویژگیهای خاصی،! جهت شستشوی برخی از سطوح مناسب هستند.

اسکاج ها از نظر درجۀ سختی، به سه دستۀ نرم، متوسط و زبر تقسیم میشوند.! اسکاج نرم، برای شستشوی سطوح و ظروف حساس به خط و خش، اسکاج های زبر، جهت شستشوی سطوح و ظروف غیرحساس و اسکاج متوسط جهت تمیز کردن هر دو گروه مناسب هستند.

مواد اولیه اسکاج ها بسته به نوعِ مصرف و تولید آنها شامل انواع نخ و الیاف طبیعی و مصنوعی، اسفنج، پارچه های نرم و زبر، سیم، تلفیقی از پارچه و سیم، فوم، دارای خاصیت نانو و… میباشند.

اگر به دنبال فروش اسکاچ به قیمت کارخانه هستید، با ما در ارتباط باشید.

اسکاج در انواع مختلف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما