فروش اسکاج خانگی

فروش اسکاج خانگی : یکی از فعالیت های جامعه ی رو به رشد ما در تولید اسکاج های خانگی است که در منازل با سرمایه کم و درآمد عالی، انواع و اقسام اسکاج ها به وسیله دستگاه یا به صورت دستی تولید می شود.

فروش اسکاج خانگی

در این راستا تعدادی مشغول به کار می شوند و منبع درآمد خوبی نصیب افراد مذکورمی شود. از لحاظ فروش هم هرچه این محصول مرغوب تر و با کیفیت تر باشد با فروش بهتر آن در فروشگاه ها و یا از طریق اینترنت می توان فروش بهتری داشت و لذا از این طریق می توان سود دهی بهتری نصیب خود کرد. فروش اسکاج خانگی از حاشیه سود مناسبی برخوردار است.

اگر قصد خرید اسکاج خانگی به صورت عمده را دارید، با ما در ارتباط باشید.

فروش اسکاج خانگی

فروش اسکاج

اسکاج ها در دو گروه صنعتی و خانگی تولید میشوند. اسکاج های خانگی که جهت نظافت و شستشوی معمولی ظروف و سطوح مورد استفاده قرار میگیرند، با بهره گیری از مواد اولیه مختلفی همچون فوم، اسفنج، پارچه، حوله، سیم، کاموا و سایر انواع نخ ها و الیاف طبیعی و مصنوعی تولید میشوند. به دلیل تنوع مواد اولیه، مدلهای مختلف اسکاج خانگی تولید و به بازار عرضه میشوند؛ دارای درجه سختیِ نرم تا زبر بوده و برای شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش مورد استفاده قرار میگیرند.

فروش اسکاج خانگی در مدل های مختلفی انجام میگیرد:

  • انواع اسکاج های اسفنجی

  • انواع اسکاج فانتزی

  • انواع اسکاج های نانو و جادویی

  • اسکاج ها حوله ای

  • انواع اسکاج های بافتنی

  • انواع سیم ظرفشویی

خرید و فروش اسکاج های خانگی در بسته بندیهای! یک الی بیست و چهار عددی و در فروشگاههای سطح شهر، سایتهای اینترنتی، نمایندگیهای معتبر و یا سفارش مستقیم به تولیدکننده انجام میگیرد.

جهت خرید عمده انواع مختلف اسکاج خانگی تماس حاصل فرمایید.

فروش اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما