فروش اسکاج اسفنجی

آیا ظروف شما پس از شست و شو باز هم لکه دارد؟ شما با فروش اسکاج اسفنجی آشنا هستید؟

اگر پی از شست و شوی ظروف خود باز هم لکه ای را مشاهده کردید، مایع ظرفشویی را تعویض نکنید. بلکه با تعویض اسکاج خود، این مشکل به سادگی قابل رفع شدن می باشد. اسکاج اسفنجی به دلیل تولید کف فراوان، ظروف را به خوبی تمیز و براق می کند و دیگر هیچگونه لکه ای را بر روی ظروف آشپزخانه مشاهده نخواهید کرد.

فروش اسکاج اسفنجی

مدلهای مختلف اسکاج اسفنجی، رتبه پرفروشترین اسکاج را به خود اختصاص داده اند. اسکاج های اسفنجی که در دو گروه کلیِ اسکاج اسفنجی ساده و اسکاج اسفنجی رویه دار، تولید میشود، دارای ویژگیهایی است که عبارتند از:

  • دارای مدلهای متنوع

  • دارای درجۀ سختیِ نرم تا متوسط

  • قابلیت استفاده در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیر حساس به خط و خش

  • مصرف اندک مواد شوینده و تولید کف فراوان

  • کیفیت بالای شستشو و تمیزکنندگی عالی

  • دارای رنگبندی و بسته بندی های متنوع

  • قیمت مناسب

فروش اسکاج اسفنجی

فروش اسکاج

فروش اسکاج اسفنجی در بسته بندیهای یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی میسر میباشد. خرید اسکاج اسفنجی به صورت جزیی یا عمده از طریق مراجعه به کلیه فروشگاههای سطح شهر، سایتهای معتبر اینترنتی و سفارش مستقیم به تولیدکننده و نمایندگیهای معتبر امکانپذیر خواهد بود.

جهت خرید عمده انواع اسکاج اسفنجی و برخورداری از شرایط ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

فروش اسکاج

اسکاج اسفنجی

اسکاج های اسفنجی یکی دیگر از انواع اسکاج می باشد! که همواره با بهترین کیفیت تولید می شوند. فروش اسکاج اسفنجی امروزه! رونق بالایی پیدا کرده است و متقاضیان زیادی! را به همراه دارد. از ویژگی های اسکاج های اسفنجی می توان به مقاومت و دوام بالای این محصول در مقابل فشرده شدن و استفاده در آب گرم اشاره کرد که در هیچ یک از این شرایط، تغییر حالت و شکل نمی دهد! و کارایی خود را حفظ می نماید.

اگر تا به حال از اسکاج های اسفنجی استفاده نکرده اید می توانید همین حالا آن را سفارش داده و آن را درب منزل دریافت کنید. شما می توانید قبل از خرید با مشاوران ما در ارتباط با شید تا به طور دقیق ویژگی اسکاج ها را به شما توضیح دهند. این اسکاج بسیار با دوام بوده و در دراز مدت بافت ان تغییر شکل نداده و تکه تکه نمی شود.

اسکاج اسفنجی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما