فروشنده اسکاج سیمی

فروشنده اسکاج سیمی : در کارگاه اسکاج بافی نیروهای جوان و پر توان دور هم جمع شده و از الیافهای سیمی از جنس ضد زنگ و دیگر مواد لازم اسکاجی تولید کرده به نام اسکاج سیمی و این محصول به دو شکل تولید شده یا کلافی از سیمها به سایز و گرم متفاوت دور هم تنیده شده و یا اینکه از لایه ی میانی ابر و اسفنج و لایه ی رویی آن از تار و پود های سیمی و پارچه ای مناسب این محصول بافته شده است.

فروشنده اسکاج سیمی

این اسکاج قرار است در آشپزخانه های من و شما با آهنگی نه از روی دستگاه بلکه از روی پاکی و صداقت ظروف ته مانده و چسبیده هایی از غذا را به بهترین شکل پاک کند. این اسکاج به واسطه  صداقت و یار دیرینه ی آشپزخانه ها بازار خوبی دارد. فروشنده اسکاج سیمی می گوید”خوشبختانه تا به امروز هیچ مشتری از این محصولات گله و شکایتی نداشته و بازار کما فی السابق با همان گرمی ادامه دارد.

فروشنده اسکاج سیمی

فروشگاه اینترنتی اسکاج سیمی

جهت ارتباط با فروشنده اسکاج سیمی کافیست با مشاورین بخش فروش ما در تماس باشید.

اسکاج سیمی از پرکاربردترین و پرفروشترین مدلهای اسکاج است.! در تولید اسن اسکاج از اسفنج و رویۀ پارچه ایِ سیم بافت استفاده میشود؛! همچنین سیم ظرفشویی که تماما از مفتولهای نازک استیل! تولید شده است، نمونه ای دیگر از انواع اسکاج سیمی است.

اسکاج های سیمی دارای درجاتِ نرم، متوسط! و زبر بوده و با توجه به نوع و مدل خود، در شستشوی ظروف و سطوح حساس! و غیر حساس به خط و خش مورد استفاده قرار میگیرند. بویژه مدل سیمیِ! آن از بین برندۀ ذرات چسبیده غذا و جرم متوسط و زیاد ظروف و سطوح است.

فروشگاه اینترنتی اسکاج سیمی،! انواع مدلهای اسکاج سیمی را در بسته بندیهای یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده! و بیست و چهار عددی عرضه مینماید. خرید اینترنتی اسکاج های سیمی طی سالیان اخیر رواج چشمگیری یافته و سفارشات مشتری، بوسیله پست به آدرس مدنظر او ارسال خواهد شد.

جهت سفارش عمده اسکاج سیمی، تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی اسکاج سیمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما