عرضه کننده عمده اسکاج ظرفشویی

اسکاج ظرفشویی یکی از وسیله های لازم و پرمصرف آشپزخانه است که کیفیت و دوام آن اهمیت دارد. عرضه کنندگان اسکاج ظرفشویی می توانند آنها را به صورت عمده به فروشگاه ها و مراکز خرید عرضه کنند. سپس مشتریان و مصرف کنندگان خانگی آنها را به صورت جزئی از این مراکز خرید و فروشگاه ها می خرند. در این مقاله شما را با انواع اسکاج ظرفشویی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

عرضه کننده عمده اسکاج ظرفشویی

انواع مدل های اسکاج ظرفشویی

انواع مدل های اسکاج ظرفشویی برای شستن ظرفها به بهترین نحو ممکن نیاز به اسکاج ظرفشویی خوب و با کیفیت و البته با دوام دارید. اسکاج ظرفشویی اگر بی کیفیت باشد ممکن است به ظرفهای شما آسیب بزند، آلودگی را منتقل کند و یا زود از بین برود و کارایی اولیه را نداشته باشد.

انواعی از اسکاج ظرفشویی تحت عنوان اسکاج اسفنجی وجود دارد که دارای یک قطعه اسفنج داخلی هستند. روی این اسفنج را با پارچه های مخصوص و با دوختهای مخصوص می پوشانند تا اثر پاک کنندگی بیشتری داشته باشد. قطعه اسفنجی داخل این اسکاجها باعث می شود تا با مقدار کمتر مایع ظرفشویی کف بیشتری داشته باشیم. در واقع چون اسفنج متخلخل است و آب و مواد را در حفره های خود نگاه می دارد کف بیشتر و پایدارتری حاصل می کند.

انواع دیگری از اسکاجهای لیفی و پارچه ای هستند که بافت آنها موجب کف می شود اما کمتر از اسکاجهای اسفنجی. این اسکاچها قابل شست و شو هستند و اصولا دیرتر از اسکاچهای اسفنجی خراب می شوند.

دسته ای از اسکاجها تحت عنوان اسکاج سیمی یا سیم ظرف شویی وجود دارد که کاملا از سیمهای پیچ در پیچ نازک و البته زیاد ساخته شده است. ساختار این اسکاجها امکان پاک کردن ذرات و تکه های چسبیده و خشک شده در ظرف را فراهم می کند. استقامت این نوع اسکاج بالا است اما شست و شو آن کمی سخت است و ذرات لا به لای آن گیر می کنند.

اسکاجها در شکلها و طرحهای مختلف ساخته می شوند. سعی می شود که در طراحی آنها علاوه بر زیبایی، خوش دست بودن نیز در نظر گرفته شود. مثلا بعضی از آنها در دو پهلوی خود مقعر هستند که دست به راحتی دور آنها قرار بگیرد و از دست خارج نشوند یا سر نخورند.

اسکاجهای لیفی در هر شکل و طرحی می توانند بافته شوند. در آنها طرحهای فانتزی و متفاوتی را می توان مشاهده کرد. از طرفی نوع کاموای مورد استفاده در آنها نیز می تواند تغییر کرده و اسکاجی با جنس جدید ایجاد کند.

بازار فروش عمده اسکاج ظرفشویی

بازار <a href=فروش عمده اسکاج ظرفشویی” class=”img-responsive aligncenter”> فروش عمده اسکاج معمولا از تولیدیها انجام می گیرد. نیاز به واردات اسکاج نیست در کشور تولید کننده متعددی برای انواع وجود دارد. اگر چه نرخ روز اسکاج می تواند متغیر باشد اما به طور کلی جنس و کیفیت آن تعیین کننده قیمت آن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما