عرضه انواع اسکاج سیمی

عرضه انواع اسکاج سیمی : اسکاج های سیمی اسکاج های هستند که درهر مکان و خانه ای لازم و ضروری هستند. زیرا شستن بعضی سطوح و ظروف به قدرت تمیزکنندگی بیشتر نیاز دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عرضه انواع اسکاج سیمی

اسکاج های سیمی انواع مختلفی دارند! که بسته به مواد اولیه مورد استفاده! در تولید آن ها که از سیم نرم و یا از سیم خشن! و سخت بوده قیمت آن ها نیز متفاوت است .! همچنین این اسکاج ها دارای سایز بندی های مختلفی! بوده و عرضه اسکاج سیمی در بازار به صورت عمده وخرده است.

اسکاج سیمی، محصولی بسیار پرکاربرد است! که طیف وسیعی از نیازهای شستشو را برآورده میسازد.! کاربرد اصلی اسکاج های سیمی در شستشوی! ظروف و سطوح غیرحساس! به خط و خش میباشد؛ ذرات چسبیده به ظروف،! جرم و آلودگی متوسط و بالا را به راحتی تمیز مینماید.

عرضه انواع اسکاج سیمی

عرضه اسکاج

انواع اسکاج سیمی عبارتند از:

  • اسکاج اسفنجیِ سیم بافت: این محصول با استفاده از اسفنج و یک لایه روکش پارچه ای تولید میشود. این رویه با تاروپودهای نخ و مفتولهای نازک سیمی بافته شده و با توجه به میزانِ سیمِ استفاده شده در بافت این روکش، دارای درجۀ سختیِ متوسط و زبر میباشد.
  • اسکاج سیمی: این مدل که به سیم ظرفشویی هم خوانده میشود، با استفاده از مفتول های نازک استیل تولید میشود و بسیار منعطف میباشد. کاربرد سیم ظرفشویی در تمیزکاری سطوحی با حجم آلودگی بالا و یا نیازمندِ سایش، است.

عرضه انواع اسکاج سیمی در بسته بندیهای یک الی بیست و چهار عددی جهت مصارف جزیی و عمده، انجام میگیرد. جهت سفارش عمده مدلهای مختلف اسکاج سیمی، تماس حاصل فرمایید.

عرضه اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما