خط تولید اسکاج کره ای

خط تولید اسکاج کره ای : اسکاج های کره ای درکارخانه های بزرگ کره ای تولیدشده اند. خط تولید اسکاج کره ای ازکیفیت بسیار خوبی  برخوردار است. تولیدکنندگان این محصول می توانند روزانه ۲برابردیگرکارخانه های تولیدی اسکاج تولیدکنند.

خط تولید اسکاج کره ای

اسکاج های کره ای به دلیل کیفیت خوبی که دارند به سادگی کدر و فرسوده نمی شوندو  مصرف کنندگان می توانند مدت زیادی را از این محصول با کیفیت استفاده کنند. اگر طالب این نوع اسکاج مرغوب هستید، برای خرید آن به فروشگاهای  سراسر کشور مراجعه فرمایید.

اسکاج کره ای، تحت عنوان برندی کره ای در بازار ایران عرضه گردیده و دارای مدلهای متنوعی است که با استفاده از مواد اولیه مرغوب، تولید شده است.

خط تولید اسکاج کره ای

تولید اسکاج

اسکاج های کره ای، طیف وسیعی از ظروف! و سطوح حساس و غیرحساس به خط و خش را با کیفیت مناسبی! تمیز نموده و با قیمت مناسب و رنگبندی شاد، مصرف کمِ مواد شوینده،! تولید حجم مناسب کف و سازگاری با انواع پوست، از سایر رقبای! خارجی خود پیشی گرفته اند.

مدلهای اسکاج کره ای عبارتند از:

  • اسکاج ظرفشویی کره ای دوقلو

  • اسکاج جادویی کره مدل سخت

  • اسکاج جادویی کره مدل نرم

  • اسکاج کره ای پفکی

  • اسکاج کره کریستال

  • اسکاج ته دیگ شور کره ای

خط تولید اسکاج کره ای شامل دستگاه برش، بافت، بسته بندی و دوخت میباشد. لازم به ذکر است که دستگاه بافت، با توجه به هر کدام از مدلها متفاوت است.

جهت سفارش عمده انواع اسکاج کره ای، با ما در تماس باشید.

تولید اسکاج

اسکاج کره ای

اسکاج های کره ای دارای الیاف های! مختلف طبیعی و مواد اولیه مرغوب هستند که طبق استانداردهای! جهانی تولید می شوند به همین دلیل عضو ثابت سبد خرید ایرانی ها است. به دلیل کیفیت بالایی که دارد همه روزه خط تولید اسکاج کره ای رونق بیشتری پیدا می کند و در بسته بندی جالب و متنوع به بازار عرضه می شود.

ماشین آلات تولید این نوع اسکاج ها مطابق با فناوری های روز دنیا می باشد و اسکاج ها را در کارخانجات اسکاج بافی تولید می کند. پرس این نوع اسکاج ها اینقدر محکم و مقاوم است که به راحتی حالت خود را از دست نمی دهد و ابر آنها بیرون نمی آید. اسکاج های کره ای را می توان به صورت عمده خرید که برای استفاده به صرفه تر باشد حتی نمایندگی هایی وجود دارد که اگر به صورت عمده خریداری کنید ارسال رایگان به تمام نقاط ایران دارند.

اسکاج کره ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما