خط تولید اسکاج ساده

خط تولید اسکاج ساده : اسکاج ساده از پرفروش ترین نوع اسکاج ها به شمار می آید. کیفیت نسبتا” خوب و قیمت بسیار مناسب آن باعث شده تا مصرف کنندگان، این نوع اسکاج را جهت مصرف انتخاب کنند. مصرف زیاد این محصول موجب شده تا تولید کنندگان به فکر افزایش خط تولید اسکاج ساده باشند و برای تولید این اسکاج تلاش بیشتری را انجام دهند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خط تولید اسکاج ساده

این خط تولید از کیفیت خیلی خوبی برخوردار نیست و صرفا” به منظور قیمت مناسب آن مورد توجه قرار دارد.

اسکاج اسفنجی و اسکاج کلاسیک،! بعنوان اسکاج های ساده شناخته میشوند که بسیار پرمصرف بوده و انواع مدلهای مختلف آنها،! درصد زیادی از بازار خرید و فروش اسکاج را به خود اختصاص داده اند.

خط تولید اسکاج ساده

خط تولید اسکاج

خط تولید اسکاج ساده، شامل تعدادی ماشین آلات و تجهیزات است! که بسته به حجم و مدلهای مختلف تولید، شامل دستگاههای اتوماتیک! یا نیمه اتوماتیک میشوند. دستگاههای خط تولید اسکاج عبارتند از:

  • دستگاه بافت اسکاج: دستگاه های بافت، شامل مدلهای مختلفی هستند که هرکدام برای تولید! یک یا حداکثر دو مدل اسکاج، کاربرد دارند؛ اسکاج زربافت، اسکاج شطرنجی، اسکاج ساده، اسکاج کبریتی و اسکاج خورشیدی.
  • دستگاه پرس: این دستگاه، مواد اولیه را بصورت فشرده تر تبدیل نموده تا دارای انسجام و بافت بهتر و بیشتری باشند.
  • دستگاه دوخت: در تولید انواع اسکاج گرد و یا هرمدلی از اسکاج که نیاز به دور دوزی داشته باشد، از دستگاه دوخت استفاده میشود.
  • بسته بندی: با توجه به میزان تولید، بسته بندی اسکاج ساده را میتوان به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک انجام داد.

اسکاج های ساده در بسته بندی های متنوعی از یک عدد تا عمده، مطابق نیاز و سفارش مشتریان، عرضه میگردد.

خط تولید اسکاج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما