خط تولید اسکاج حوله ای

خط تولید اسکاج حوله ای : اسکاج حوله ای برای مصارف شست و شوی ظروف و همچنین چربی زدایی از  سطوج مختلف کاربرد دارد. اسکاج حوله ای با نام اسکاج زری هم در بازار شناخته شده است. اسن محصول از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. خط تولید اسکاج حوله ای با استفاده از دانش روز طراحی شده و بسته به نوع خط تولید، در یک ساعت قادر به تولید 1000 تا 10000 عدد خواهد بود. تولید اسکاج حوله ای در سراسر کشور انجام میگیرد.

خط تولید اسکاج حوله ای

اسکاج حوله ای، از یک قطعه ابر شستشو و یک رویۀ پارچه ای تولید شده که دارای پرزهای بسیار نازک و لطیف است. این محصول با مصرف کم مواد شوینده و تولید کف زیاد، انواع ظروف و سطوح حساس به خط و خش را با کیفیت بالایی، شستشو داده و در صورت تولید توسط تولیدکنندگان معتبر، دارای کیفیت بالا و ماندگاری طولانی خواهد بود.

خط تولید اسکاج حوله ای

تولید اسکاج

خط تولید اسکاج حوله ای شامل تعدادی تجهیزات و ماشین آلات مختلف است که برخی از آنها عبارتند از:

  • دستگاه برش اسفنج
  • دستگاه پرس
  • دستگاه بافت روکش حوله ای
  • دستگاه بسته بندی

با توجه به حجم تولید، برخی از مراحل فوق را میتوان بصورت دستی، نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک انجام داد.

برخی از مدلهای اسکاج های حوله ای عبارتند از:

  • اسکاج کبریتی
  • اسکاج گرد
  • اسکاج خورشیدی
  • اسکاج دوکاره

خرید اسکاج حوله ای بصورت جزیی از طریق مراجعه به فروشگاههای سطح شهر و سایتهای اینترنتی امکانپذیر میباشد. جهت سفارش عمده اسکاج های حوله ای و برخورداری از ارسال رایگان، تماس حاصل فرمایید.

تولید اسکاج

اسکاج حوله ای

خط تولید اسکاج حوله ای همواره در تلاش هستند! تا اسکاج هایی با مرغوبیت بالا را به شما تحویل دهد. قبل از هر چیزی باید بگویم که این محصول با کیفیت و منحصر، کاربردهای متفاوتی دارد. نوع بافت پارچه و طرح زیبا و سایز استاندارد آن نه فقط در سینک و برای شستشوی ظروف مناسب است، بلکه برای تمیز کردن دیواره های بیرونی یخچال و سرامیک و درب کابینت و سطح اجاق گاز و حتی با مقداری گلیسیرین از اسکاج های حوله ای تمیز برای تمیز کردن داخل مایکرو و تمیز کردن توستر از آن استفاده می شود.

اسکاج های حوله ای از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند. شما با یک بار استفاده از این اسکاج یکی از مشتریان دائم این اسکاج می شوید. اسکاج های حوله ای را با کیفیت بالا و قیمت مناسب فراموش نکنید.

اسکاج حوله ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما