خط تولید اسکاج حصیری

خط تولید اسکاج حصیری : اسکاج های حصیری نوع دیگری از اسکاج است که برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرارمی گیرد. عمدتا” این نوع اسکاج در دو رنگ تولید می شود. خط تولید اسکاج حصیری می تواند درهر ساعت بین ۱۰۰۰-۱۵۰۰ عدد ازاین اسکاج راتولید کند. ابرهای استفاده شده دراین نوع اسکاج جزو ابرهای مرغوب محسوب می شود. همچنین تولید کنندگان این محصول همیشه به دنبال بهبود کیفیت وحمایت از حقوق مصرف کنندگان هستند.

خط تولید اسکاج حصیری

اسکاج حصیری، اسکاجی پرکاربرد و بسیار کارآمد است که با استفاده از اسفنج و رویه پارچه ایِ سیم بافتِ خود، طیف وسیعی از نیازهای شستشو را برطرف نموده و مناسب جهت شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس و غیر حساس به خط و خش میباشد. اسکاج های حصیری دارای درجۀ سختی متوسط میباشند؛ کف زیادی تولید کرده و مصرف مواد شوینده در آنها اندک است. این محصول یکی از مدلهای اسکاج حصیری است که تقریبا توسط اکثر تولیدکنندگان اسکاج، تولید شده و در بسته بندیهای متنوعی همچون یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی قابل تهیه میباشد.

خط تولید اسکاج حصیری

تولید اسکاج

خط تولیدی اسکاج حصیری دارای تجهیزات و ماشین آلات مختلفی است که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • دستگاه اسکاج باف: جهت تولید هر مدلی از اسکاج، نیاز به یک دستگاه بخصوص میباشد؛ دستگاه تولید اسکاج حصیری نیز به منظور تولید این محصول، طراحی گردیده است.

  • دستگاه پرس

  • دستگاه دوخت

  • دستگاه بسته بندی

هرکدام از دستگاههای فوق،! با توجه به حجم تولید، دارای کارکرد اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک میباشد.! همچنین مرحله بسته بندی اسکاج نیز میتواند! بصورت دستی یا ماشینی انجام گیرد.

اسکاج حصیری را از فروشگاه های سراسر کشور تهیه نمایید.

تولید اسکاج

اسکاج حصیری

اسکاج حصیری از الیاف بسیار مقاوم و با قدرت جذب عالی و ایده آل! ساخته وتولید شده اند که حین برخورد با آلودگی ها و چربی های! ظروف آشپزخانه و سطوح آلوده شما به سرعت هرچه بیشتر آلودگی ها را درهم! می شکند و از بین می برد و درخود جذب می کند و با کف فراوانی که ایجاد  می کند این عمل را تسهیل می بخشد.

اسکاج پرقدرت حصیری حین شست و شو و همچنین پس از آن بوی بدی ایجاد نکرده و همواره تا مدت طولانی دوام خود را حفظ کرده و با بافت محکمی که  دارد تا مدت ها یار و یاور شما برای مقابله با آلودگی ها می باشد. این خصوصیات مهم اسکاج حصیری باعث شده که خط تولید اسکاج حصیزی نیز بسیار رونق پیدا کند و تولید کنندگان این محصول در تلاش باشند تا محصول بهتر و با کیفیت تری را تولید و عرضه کنند.

اسکاج حصیری

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما