خط تولید اسکاج جدید

خط تولید اسکاج جدید : امروزه افراد مختلف جامعه به دنبال تنوع و کالا های جدید هستند. اسکاج جدید هم از این خصوصیت مستثنی نیست. این محصول در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسد. تولید کننده اسکاج جدید، همیشه سعی کرده است که از طریق نمایندگان فروش خود در نقاط مختلف کشور با مشتریان در ارتباط باشد. خط تولید اسکاج جدید توسط مهندسین داخلی مطابق با نیاز های مصرف کنندگان این محصول طراحی شده است.

خط تولید اسکاج جدید

اسکاج جدید، به یک یا دو مدل اسکاج منحصر بفرد! که به تازگی وارد بازار شده باشد، اطلاق نمیشود. امروزه مواد اولیۀ! متنوعی در تولید انواع اسکاج بکار میروند که در تولید مدلهای اسکاج جدید نیز مورد استفاده قرار میگیرند.! بطور کلی اسکاج جدید، اسکاجی است که یا در ظاهر خود دارای! خلاقیت جدیدی باشد، یا ویژگیِ تازه ای نسبت به کارکردهای اسکاج های! قبلی داشته باشد و یا با استفاده از تکنولوژی های مدرن و تجهیزات جدید، دارای نوعِ بافتِ مخصوصی باشد.

خط تولید اسکاج جدید، با توجه به نوع مواد اولیه و همچنین مدل و شکلِ موردنظر، دارای برخی دستگاههای عمومیِ تولید اسکاج و برخی دستگاههای ویژۀ تولید نوع بخصوصی از این محصول میباشد.

خط تولید اسکاج جدید

تولید اسکاج

برخی از دستگاههای خط تولید اسکاج جدید عبارتند از:

  • دستگاههای تولید اسکاج: تنوع این تجهیزات بسیار زیاد بوده و شامل دستگاه تولید انواع اسکاج های اسفنجی، اسکاج بافتنی، دستگاه کنفی دوز، دستگاه تولید اسکاج نانو و… میباشد.

  • دستگاه پرس

  • دستگاه دوخت

  • دستگاه بسته بندی

با توجه به حجم تولید، برخی از مراحل تولید را میتوان بصورت دستی، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک انجام داد.

شما می توانید اسکاج جدید را از فروشگاه ها تهیه کنید.

تولید اسکاج

اسکاج جدید

کاری با درآمد عالی و سرمایه اولیه بسیار کم! که متناسب برای دانشجویان ، سربازان ، بانوان و کارمندان دولت و…است! و با استفاده از سرمایه اندک ولی پشتکار و انگیزه! زیاد میتوان خط تولید اسکاج جدید را راه اندازی کرد .

ویژگی یک اسکاج خوب چیست ؟

-نرم و لطیف بودن ابر به کار برده شده  برای اینکه به راحتی روی ظروف کشیده شود و خط و خشی را به جا نگذارد .

– جنس پارچه یا بافتی که قسمت رویی اسکاج را می پوشاند از نوع مرغوب آن باشد به دلیل نفوذ بر چربی ها و غذای چسبیده و ازبین بردن آن ها .

-دارای دو رویه باشد .

– شستن آن آسان باشد و جنس آن به گونه ای باشد که آب و مایع ظرف شویی را جذب کرده و کف فراوانی تولید کند  و حالت اولیه خود را  سرسع از دست ندهد .

اندازه ایی استاندارد ومناسب داشته باشد تا استفاده از آن سخت نباشد .

اسکاج جدید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما