خرید پستی اسکاج حصیری

خرید پستی اسکاج حصیری : اسکاج حصیری یکی از انواع اسکاج خانگی محسوب می شود. اسکاج حصیری توسط تولیدکنندگان این محصول در کارخانه ها و کارگاه های اسکاج بافی تولید و روانه بازار می شود. یکی از روش های خرید این محصول، خرید پستی می باشد. در این روش پس از ارتباط با فروشگاه های مجاز انواع اسکاج و پس از اطلاع کامل از نحوه ی خرید، این محصول را به صورت پستی خریداری می نمایند و مورد استفاده قرار می دهند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید پستی اسکاج حصیری

اسکاج حصیری از یک قطعه اسفنج و یک روکش پارچه ­ای که با تارهای بسیار نازک سیمیِ نرم بافته شده،! تولید شده است؛ علت نامگذاری این اسکاج به نام حصیری، مدل بافت ویژۀ آن است! که شباهت به تاروپودهای حصیر دارد. اسکاج حصیری، در واقع یک اسکاج دو کاره است؛! یعنی به دلیل دارا بودنِ درجۀ سختیِ متوسط،  برای شستشوی ظروف حساس و غیرحساس به خط و خش، مناسب است.

خرید پستی اسکاج حصیری

خرید اسکاج حصیری

اسکاج حصیری در رنگبندی های متنوعی تولید و در بسته بندی های مختلفی جهت مصارف جزیی یا عمده، عرضه میشوند. علاوه بر خرید اسکاج بصورت فیزیکی (حضور مشتری در فروشگاه واقعی)، امکان سفارش اسکاج از طریق آنلاین و دریافت آن بصورت پستی نیز امکانپذیر است. خرید پستی اسکاج حصیری، معمولا بصورت جزیی و در بسته های یک تا 6 عددی انجام شده و سفارش، بعد از چند روز بدست خریدار میرسد. هزینه پست اسکاج، با توجه به وزن تعداد محصول، محاسبه می گردد. این روش خرید بدلیل راحتی مشتریان در انتخاب مدل موردنظر، پرداخت آسان و تحویل در آدرس موردنظر، مورداستقبال آنان قرار گرفته است.

خرید اسکاج حصیری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما