خرید عمده اسکاج کنفی

خرید عمده اسکاج کنفی : اسکاج کنفی با نام جنس تولیدی خود کنف، هر روز با تولید در طرح ها، رنگ ها و سایز های مختلف به در خواست مشتریان اضافه شده و در فروشگاهها و مغازه های معتبر سراسر کشور عرضه می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید عمده اسکاج کنفی

خرید عمده اسکاج کنفی هم به صورت حضوری و هم الکترونیکی که از سوی مشتریان صورت می گیرد، تاثیر بسزایی هم در تولید و هم در کیفیت و کمیت محصول داشته است. چون این اسکاج با توجه به طرح و مدل خود به دو شکل یا کاملا” از الیاف کنفی یا با کمک اسفنج تولید می شود، نمی توان گفت کدام بر دیگری مزیت دارد. چرا که با آماری که از سوی خریداران عمده و مشتریان بازاری وجود دارد، رقابتی سالم در تولید اسکاج کنفی به همراه داشته است.

خرید عمده اسکاج کنفی

خرید اسکاج

اسکاج کنفی، از جمله اسکاج هایی! است که از الیاف طبیعی و با استفاده از دستگاه ویژه ای! به نام «کنفی دوز» یا «کنفی باف»، تولید میشود. از گیاه کنف! علاوه بر اسکاج گیاهی، در تولید انواع لیف، پَد لایه بردار،! پاک کنندۀ سطوح و… استفاده میگردد. رایج ترین مدل این محصول،! اسکاج کنفی گرد است که با بدلیل فرم و شکل خود، کاربرد آسانی دارد. کاربرد! اسکاج های کنفی در شستشوی انواع ظروف و سطوح حساس! و غیرحساس به خط و خش میباشد؛ اما جهت نظافت! ظروف قیمتی، بهتر است از اسکاج هایی با سطح نرمتر استفاده شود.

بسته بندیهای متنوع اسکاج کنفی شامل بسته های یک، دو، سه، چهار، شش، دوازده و بیست و چهار عددی میباشد. خرید عمده اسکاج کنفی، توسط صاحبان فروشگاههای سطح شهر، سایتهای اینترنتی، نمایندگیهای فروش، هتلها، رستوران ها و سایر مصرف کنندگان عمده اسکاج انجام میگیرد.

جهت سفارش عمده انواع اسکاج کنفی، تماس حاصل فرمایید.

خرید اسکاج

اسکاج کنفی

اسکاج های کنفی اسکاج های بسیار مرغوبی می باشند که می توانید! از آن ها در طولانی مدت استفاده کنید بدون آن که از کیفیت آن کم شود.! با مصرف کمترین مایع ظرفشویی، کف فراوانی تولید شده و می توان ظروف! زیادی در یک بازه زمانی مناسب شست. اصولا رستوران ها و مکان هایی! که بزرگ می باشند خرید عمده اسکاج کنفی را انجام می دهند زیرا مصرف روزانه آن ها بالا می باشد.

کیفیت اسکاج های کنفی طوری است که هم خط و هم لکی را برروی ظروف شما باقی نمی گذارد. این نوع اسکاج را می توان به وسیله قلاب و با کمک ذوق و خلاقیت بانوان ایرانی در ابعاد و طرح های متنوع تهیه و علاوه بر مقرون به صرفه بودن می توان از این طریق درآمد زایی کرد. اگر تا به کنون از اسکاج های کنفی استفاده نکرده اید می توانید همین حالا آن را سفارش دهید.

اسکاج کنفی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما